46
Pardavimų projektų vadovas - technologas (-ė) (pramoniniai klijai)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientė - ilgametę patirtį turinti prekybinė įmonė, siūlanti platų aukštos kokybės medienos gaminių bei pramoninių klijų asortimentą.

Darbo pobūdis

Pramoninių klijų pardavimas baldų, langų, durų gamintojams Lietuvoje ir kt. Baltijos šalyse;
Naujų klientų paieška, lankymas ir ilgalaikių santykių su klientais palaikymas;
Parduodamos produkcijos pristatymas, techninės konsultacijos, klijų technologiniai bandymai;
Komercinių pasiūlymų ir sutarčių klientams rengimas.

Įmonė siūlo

Asmeninio tobulėjimo ir karjeros augimo galimybes įmonėje;
Visus reikalingus apmokymus bei darbo priemones;
Konkurencingą darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Reikalavimai darbuotojui

Techninių produktų pardavimo verslo klientams patirtis (B2B), privalumas - produkto žinios;
Rusų ir anglų kalbų mokėjimas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2600

Papildoma informacija: Nurodytas pradinė fiksuoto darbo užmokesčio dalis. Motyvaciniai priedai (mėnesio ir ketvirtiniai) priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Lina Čirvinskaitė

13 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Įmonės tinklalapishttp://www.valdymoinovacijos.lt