52
Gemma Express, UAB
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)  NAKTINĖJE PAMAINOJE

Esame tarptautinė perspektyvi transporto kompanija, užsiimanti krovinių pervežimu ES šalyse. Tolimesnei plėtrai ieškome energingų ir motyvuotų transporto vadybininkų, galinčių įmonei atlikti operatyvinius darbus, sistematizuoti pagrindines veiklos sritis ir padėti įmonei plėstis kitose rinkose. Jūs prisijungtumėte prie įmonės, kuri siekia aukščiausios paslaugų kokybės, vertina darbuotojų iniciatyvą, norą augti ir tobulėti.

Šiuo metu į savo darnią komandą ir jaukią atmosferą priimtume tokį pat draugišką, organizuotą ir patikimą kolegą ar kolegę! Reikalingas darbuotojas (darbuotoja) galintis ir norintis dirbti naktinėje pamainoje – tam yra sudarytos puikios darbo sąlygos. Įsitikinkite tuo patys!

Darbo aprašymas:

  • vilkikų vairuotojų darbo planavimas, organizavimas ir kontrolė
  • bendravimas su vairuotojais ir operatyvus iškilusių problemų, sprendimas, krovinių gabenimo metu
  • bendradarbiauti su kolegomis sprendžiant krovinio gabenimo metu iškilusias problemas
  • reikiamų dokumentų sutvarkymas
  • dokumentų archyvavimas
  • darbas naktinėje pamainoje

Reikalavimai:

  • darbo patirtis transporto / logistikos sektoriuje (neturinčius patirties – apmokome)
  • gebėjimas efektyviai organizuoti vilkikų vairuotojų darbą ir operatyviai spręsti problemas
  • gebėjimas dirbti stresinėse situacijose
  • anglų k. (prioritetinė), vokiečių ir rusų kalbų mokėjimas (pageidaujamas)
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • vidinė motyvacija ir darbštumas
  • aukštų rezultatų siekimas, užtikrinančių įmonės plėtrą
  • puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai

Mes Jums siūlome:

  • puikias darbo sąlygos draugiškoje komandoje
  • visas rezultatui pasiekti reikalingas priemonės
  • neterminuotą darbo sutartį
  • visas socialines garantijas
  • laiku mokamą atlyginimą
  • parkavimo galimybes Jūsų automobiliui

Konfidencialumą garantuojame.

Informuosime tik į kitą atrankos etapą patekusius kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2800

Papildoma informacija: Atlyginamas nuo 1500 EUR prieš mokesčius neturint patirties per bandomąjį laikotarpi

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Andrius Zubavičius

Įmonės tinklalapishttp://www.gemma-express.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Galioja iki: 2024.04.27
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 32
Galioja iki: 2024.05.02
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Senior Team Lead, Programmatic Consultancy