259
INŽINIERIUS-ELEKTRIKAS
Sun Investment Group

INŽINIERIUS-ELEKTRIKASSun Investment Group

Darbo pobūdis:

Eternia Solar LT sėkmingai auga ir ieško patyrusio inžinieriaus-elektriko!

Pozicijos tikslas - užtikrinti sklandų ir kokybišką saulės elektrinių gedimų šalinimą objektuose, bei atlikti naujų objektų paleidimo-derinimo darbus visoje Lietuvoje.

  • Gedimų šalinimas elektros ir silpnų srovių įrenginiuose;
  • Veikiančių elektros įrenginių apžiūra ir priežiūra;
  • Naujai įrengtų elektros įrenginių paleidimas ir derinimas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su serviso inžinieriumi.

Reikalavimai:

  • Profesinis arba aukštesnysis elektrotechninis išsilavinimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Naudingi įgūdžiai:

  • Patirtis saulės energetikos srityje;
  • Anglų kalbos žinios;
  • PK arba aukštesnės kategorijos elektrosaugos pažymėjimas;
  • Patirtis konfigūruojant ryšių ir Ethernet tinklo įrangą.

Mes siūlome:

  • Galimybę dirbti kartu su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
  • Ambicingus darbinius iššūkius;
  • Profesinio augimo ir tobulinimo galimybes ambicingoje kompanijoje;
  • Atvirą bendravimą, skaidrumą bei dažną ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį;
  • Komandos formavimo bei įvairių švenčių renginius;
  • Užkandžius, gėrimus bei modernų atvirų erdvių biurą Vilniuje;
  • Daug kitų privalumų ir galimybių, kurias galime aptarti prie kavos atrankos metu!

Elektromontuotojas
Eugensa, UAB
Vilnius
€ 1500 – 4000
Galiojimo pabaiga: 2022.07.06
Automatikas-programuotojas
Optika ir technologija, UAB
Vilnius
€ 1600
Galiojimo pabaiga: 2022.07.27
INŽINIERIUS (-Ė)
Telekonta, UAB
Vilnius
€ 1392 – 2455
Galiojimo pabaiga: 2022.07.30
JAUNESNYSIS ELEKTRONIKOS INŽINIERIUS (-Ė)
Viltechmeda, UAB
Vilnius
€ 1600
Galiojimo pabaiga: 2022.07.29
ELEKTRIKAS(-Ė) - AUTOMATIKAS(-Ė) // KARJEROS GALIMYBĖS!
BIURO
Vilnius
€ 1820 – 3210
ELEKTRIKAS(-Ė) - AUTOMATIKAS(-Ė) // NEMOKAMAS TRANSPORTAS Į/IŠ DARBO!
BIURO
Galiojimo pabaiga: 2022.07.13