24
SIRIN Development , UAB
Apskaitos vadovė (-as)

Darbo pobūdis:

  • Įmonių grupės buhalterinės apskaitos vykdymo organizavimas
  • Apskaitos procesų efektyvinimas bei operatyvumo užtikrinimas
  • Vidaus kontrolės vykdymas
  • Išorinių bei vidinių auditų vykdymas
  • Reikalingų ataskaitų rengimas įmonių vadovybei bei atitinkamų šalių institucijoms
  • Teikiamų paslaugų kainodaros bei pelningumo diegimas, kontroliavimas
  • Grupės įmonių duomenų konsolidavimas.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis tarptautinėje įmonių grupėje (finansų vadovo/direktoriaus, vyr. finansininko arba analogiškose pozicijose)
  • Puikūs Tarptautinės apskaitos standarto (IFRS), organizaciniai, lyderystės įgūdžiai
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai: Microsoft Office, privalumas AXAPTA, 1C
  • Lietuvos Respublikos ir taikytinų ES teisės aktų, reglamentuojančių mokesčius, apskaitą bei finansų valdymą išmanymas
  • Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu.

Mes siūlome:

  • Darbą tarptautinėje, skatinančioje tobulėti ir mokytis aplinkoje;
  • Laisvę ir savarankiškumą priimti sprendimus ir dalyvauti vadovaujant įmonių augimo kryptimi;
  • Unikalią patirtį dirbant su dideliais komercinio pramoninio nekilnojamojo turto objektais;
  • Įmonės renginius ir Teambuilding'us;
  • Metines premijas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 4000 - 4900

Papildoma informacija: Metinės premijos. Darbo užmokestis priklauso nuo kompetencijų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Vivulskio g. 7
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Miranda Zujevienė
+370 61411498

SIRIN Development – industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto vystymo lyderiai, turintys profesionalios patirties vystant ir valdant sandėliavimo, prekybos, verslo centrus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Įmonės tinklalapishttps://www.sirin.eu/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vyr. buhalteris (-ė) Vilniuje
Human Capital Center, MB
Vilnius
€ 4960 – 5800
Galioja iki: 2024.04.21
Finance Manager
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4000
Galioja iki: 2024.04.25
Finansų specialistas (-ė) - Ekonomistas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.05.02
Vyr. Buhalteris (ė)
Linėja transport, UAB
Kėdainiai
€ 3300 – 5000
Galioja iki: 2024.05.08
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas