368
Operatoriai (-ės) Plungėje UAB "Orka foods"
Vičiūnų grupė

Operatoriai (-ės) Plungėje UAB "Orka foods"Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Darbas maisto perdirbimo įmonėje. Darbas su gamyboje esančiais įrengimais, jų valdymas ir priežiūra pagal gamybos technologinį procesą.
Krovinių tvarkymas rankomis (daugiau nei 10 kg).
Darbas dieninėmis ir naktinėmis pamainomis:
vieną savaitę dirbama I-IV dieninėse pamainose (7-19 val.), 4 dienos laisvos, kitą savaitę dirbama II-IV naktinėse pamainose (19-7 val.), 3 dienos laisvos.

Reikalavimai

Minimalios techninės žinios;
Operatyvumas sprendžiant iškilusias problemas;
Greita orientacija;
Darbo patirtis su maisto pramonės įrenginiais - privalumas; Gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Vieną didžiausių darbo užmokesčių regione;
Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Gargždų, Vėžaičių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Medingėnų, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kretingos, Kartenos, Narvaišių Kretingos ir aplinkinių vietovių;
Nemokamą maitinimą pamainos metu;
Patogų pamaininį darbo grafiką;
Kiekvieną darbuotoją apmokome.

PARDUOTUVIŲ VYSTYMO VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė)
MAXIMA
Vilnius
€ 1250 – 1250
Galiojimo pabaiga: 2022.07.07
Ūkio skyriaus vadovas
Adax, UAB
Panevėžys
€ 1800
Galiojimo pabaiga: 2022.07.13
Vyresnysis buhalteris (-ė)
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Kaunas
€ 1400 – 1500
Galiojimo pabaiga: 2022.07.06
LOGISTIKOS VADYBININKAS
Sprusas Group, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2200
Galiojimo pabaiga: 2022.07.14
FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)
ACME Valda