42
Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba prie LRFM
Audito kokybės patikrinimų skyriaus vyriausiasis specialistas

Mums reikalingas

Komunikabilus, atsakingas komandos narys – Audito kokybės patikrinimų skyriaus vyriausiasis specialistas (darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį; pastoviosios dalies koeficientas 8,62–9,5).

Reikalavimai:

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis ar jam prilygintas išsilavinimas)

2. Ne mažesnė nei 1 metų profesinio darbo patirtį buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos, audito ir (ar) teisės srityse

3. Anglų kalbos mokėjimas B1 lygiu

Darbo pobūdis

> Sudaro Audito priežiūros komiteto posėdžių darbotvarkę, derina ją su skyriaus vedėju ir komiteto pirmininku, parengia numatytais klausimais medžiagą komiteto posėdžiams.

> Rengia komiteto darbo ataskaitas ir teikia jas skyriaus vedėjui.

> Atlieka kitas su auditorių ir audito įmonių atlikto finansinių ataskaitųaudito kokybės užtikrinimu susijusias užduotis.

Įmonė siūlo

> Darbą kompetentingoje ir efektyviai dirbančioje komandoje
> Galimybę savo sugebėjimais, energija ir iniciatyva prisidėti prie įstaigos veiklos
> Profesinius iššūkius ir nuolatinį tobulėjimą
> Draugišką ir atvirą idėjoms darbo aplinką

Dokumentų teikimas

Dokumentai priimami tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu https://pm.vataras.lt/

Daugiau apie reikalavimus ir būsimas funkcijas https://avnt.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/karjeros-galimybes

bei https://portalas.vtd.lt/lt/vtdtemplatevtdkonkursai-319-319.html#p:2

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1560 - 1720

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Paulius Kazakevičius
861928207

Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos veiklos tikslas – įgyvendinti valstybės politiką:

privataus sektoriaus atskaitomybės srityje;
finansinių ataskaitų audito srityje;
turto ir verslo vertinimo srityje;
fizinių ir juridinių asmenų nemokumo srityje.

Tam, kad būtume pajėgūs tinkamai įgyvendinti valstybės politiką šiose srityse, siekiame suburti ir išlaikyti profesionalų, nuolat tobulėjantį ir motyvuotą kolektyvą. Mes nuolat stipriname savo komandą ir siūlome karjeros galimybes tiek universitetų absolventams, tiek patyrusiems specialistams.

Įmonės tinklalapishttps://avnt.lrv.lt/