11
Jaunesnysis (-ioji) Mikrobiologas (ė) (205730BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

• Dalyvaujama švarių patalpų įrengimo procesuose;
• Įgyvendinami rizikos vertinimai, susiję su švarių patalpų ir vandens monitoringo strategija;
• Atliekamas aplinkos monitoringas: surenkami oro, paviršiaus, vandens mėginiai;
• Atliekamas mėginių mikrobiologinis, fizikocheminis ir biocheminis testavimas;
• Atliekamas Bendrovėje gaminamų produktų mikrobiologinis ir funkcinis testavimas;
• Dalyvaujama žaliavų kontrolėje: atliekamas/užtikrinamas žaliavų ir pakuočių mikrobiologinis testavimas;
• Vertinami testų duomenys ir rezultatai, teikiamos ataskaitos padalinio vadovui;
• Rengiamos procedūros ir instrukcijos, apmokomi padalinio darbuotojai;
• Sekami gamybinės aplinkos monitoringo nuokrypiai ir atliekama neatitikčių prevencija.

Reikalavimai:

• Aukštasis mikrobiologijos/biologijos/bioinžinerijos mokslų išsilavinimas;
• Anglų kalba;
• Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
• Kokybės vadybos sistemų standartų reikalavimų žinojimas.
• Patirtis mikrobiologinėje laboratorijoje (privalumas);
• Mikrobiologinių metodų žinojimas (privalumas);
• Patirtis su GGP (privalumas);
• Darbo ir elgesio švariose patalpose principų ir taisyklių žinojimas (privalumas).

Mes jums siūlome:

• Prasmingą, kilnia misija pagrįstą darbą;
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką;
• Asmeninio tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje;
• Vienkartinį priedą, nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje;
• Atlyginimą 1200 - 1900 €/Mėn. neatskaičius mokesčių bei motyvacinį papildomų naudų paketą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1900

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    V. A. Graičiūno g. 8 LT-02241 Vilnius, Lithuania

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Lina Eidikytė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt