19
Kokybės kontrolės specialistas (-ė) (206018BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

• Atlieka produktų testavimą.
• Dalyvauja analitinių metodų validavime.
• Ruošia dokumentaciją susijusią su produkto testavimu.
• Koordinuoja ir atlieka produktų stabilumo tyrimus pagal patvirtintas programas, ruošia ataskaitas.
• Ruošia dokumentaciją susijusią su naujos įrangos įvedimu į kokybės kontrolės laboratorijas.

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis biologijos/chemijos/biochemijos išsilavinimas (magistras-privalumas).
• Anglų kalba, kompiuterinis raštingumas (MS Office).
• Laboratorinio darbo patirtis.
• Kokybės testams naudojamų metodų išmanymas ir mokėjimas.
• Biologinių/cheminių produktų savybių žinojimas (privalumas).
• Kokybės vadybos sistemų standartų reikalavimų žinojimas. (GGP žinios - privalumas).

Mes jums siūlome:

  • • Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
    • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
    • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
    • Darbą ambicingoje komandoje.
    • Vienkartinį priedą, nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje.
    • Laikiną darbo sutartį iki 2 metų (pavadavimas motinystės atostogų metu) su galimybe likti kompanijoje, atsižvelgiant į darbo veiklos rezultatus.
    • Atlyginimą nuo 1500 iki 2400 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių bei motyvacinį papildomų naudų paketą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    V. A. Graičiūno g. 8 LT-02241 Vilnius, Lithuania

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Lina Eidikytė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt