17
Šaltkalvis - surinkėjas /Слесарь - сборщик
Refra, UAB
Refra, UAB
Refra, UAB

Refra, UAB

Darbo pobūdis

Įmonės gaminamų gaminių surinkimas. / Сборка продукции компании по гидравлическим схемам.

Reikalavimai:

Panašaus darbo patirtis;

Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas, savarankiškumas. Требования: Опыт аналогичной работы; Ответственность, исполнительность, честность, самостоятельность.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:

Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve; / Интересная и ответственная работа в дружном коллективе;
Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus; / Возможность реализовать свои знания и навыки;
Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti; / Хорошие условия труда и все меры для обеспечения хороших результатов труда;
Konkurencingą atlyginimą. / Конкурентоспособная заработная плата.
DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią darbo poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „Refra“įmonės duomenų bazėje 12 mėnesių. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti kreipdamiesi el. paštu info@refra.eu. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

ВНИМАНИЕ: Подавая заявку на эту вакансию, кандидат соглашается с тем, что его/ее личные данные будут обрабатываться в соответствии с Общим регламентом защиты данных и храниться в базе данных UAB Refra в течение 12 месяцев. Вы можете отозвать свое согласие в любое время по электронной почте. электронная почта info@refra.eu. Персональные данные не будут переданы третьим лицам без согласия кандидата.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 850 - 1800

Papildoma informacija: Mokami priedai, priklausomi nuo rezultatų

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Dariaus ir Girėno g. 179, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ivona Tomaševič
+37069488844

1994 metais veiklą pradėjusi įmonė Refra šiandien yra gerai žinoma šaldymo įrangos gamintoja Europoje. Išsiskirianti itin kompleksiška ir unikalia šaldymo produktų pasiūla, įmonė gali sukurti ir pagaminti nestandartinius produktus, pilnai pritaikytus ir sukomplektuotus pagal klientų norus. Mūsų specializacija – iššūkiai projektuojant, gaminant ir pristatant vienetinę industrinio ir komercinio šaldymo įrangą.
Per 20 įmonės veiklos metų Refra prekės ženklas įsitvirtino kaip viena lyderių Europos šaldymo rinkoje bei įgyvendino daugybę sėkmingų ir sudėtingų projektų. Pasitelkę ilgalaikę patirtį, įmonės darbuotojai gali pasiūlyti nepriekaištingą atsidavimą klientams, efektyviausius sprendimus ir aukščiausią įrenginių kokybę. Refra vykdo projektus visoje Europoje, Skandinavijos regione bei Artimuosiuose rytuose.
Ekologiški sprendimai
Tobulėjant techniniams procesams ir vis labiau suvokiant aplinkosaugos problemas, Refra, kaip ir kiti progresyvūs verslai, stengiasi prisidėti prie taršos mažinimo pasaulyje, todėl vis daugiau dėmesio skiria natūraliems šaltnešiams. Tikime, kad ekologiški sprendimai yra gamybos industrijos ateitis, todėl labai svarbu išdirbti tinkamą pagrindą geresniam rytojui. Gamindami ekologišką produkciją naudojame tik sertifikuotas dalis ir užtikriname saugumą. Taip pat Refra užtikrina Europoje parduodamos įrangos energijos vartojimo efektyvumą. Pastaruoju metu stebime padidėjusią CO2 ir angliavandenilių produktų paklausą ir esame labai patenkinti tokiomis tendencijomis. Tikimės, kad ateityje didžiąją mūsų produkcijos dalį sudarys natūralūs šaltnešiai.

Įmonės tinklalapishttp://www.refra.eu