11
GAMYBOS ĮRENGIMŲ PRIEŽIŪROS TECHNIKAS (-Ė)
Hollister Lietuva UAB

Darbo pobūdis:

  • Gamybos įrengimų techninė priežiūra ir profilaktika
  • Gamybos įrengimų gedimų diagnostika ir šalinimas
  • Elektronikos, automatikos ir mechanikos komponentų remontas
  • Techninių pasiūlymų generavimas ir jų šgyvendinimas
  • Dalyvavimas “Lean“ ir “5S“ veikloje

Reikalavimai:

  • Išsilavinimas automatikos, mechatronikos ar panašioje srityje
  • Darbo patirtis gamybos įrengimų priežiūros ir aptarnavimo srityje
  • Darbas pamainomis (2 – dieninės (7:00-19:00), 2 – naktinės (19:00-7:00), 4 – poilsio dienos)
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office, AutoCad)
  • Puikios anglų kalbos žinios

Jūsų laukia:

  • Galimybė nuolat kelti profesinę kvalifikaciją; apmokymai darbo vietoje
  • Šiuolaikiška darbo aplinka: naujausia darbo įranga ir kokybiškos darbo priemonės
  • Kasmet peržiūrimas ir augantis atlyginimas
  • Darbui reikalinga apranga bei jos priežiūra
  • Švieži ir sveiki pusryčiai bei pietūs gamyklos restorane už specialią įmonės kainą
  • Nemokamas viešasis transportas iš/į Kauno miestą (priderintas prie pamainų darbo grafiko)
  • Patrauklus motyvacinis paketas (sveiki užkandžiai, įmonės renginiai, nemokama kava/arbata ir kt.)
  • Sveikatos draudimo paketas
  • Visą parą galiojantis draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Konfidencialumą garantuojame ir informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1795 - 1894

Papildoma informacija: Nuo 1795 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių + Naktinės valandos apmokamos vadovaujantis LR Darbo kodeksu

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Oro Parko g. 2, Sergeičikų I k., LT-54462 Kauno r.

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Rūta Orintė

„Hollister Incorporated“ kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Įmonė turi gamybos ir platinimo padalinius 3-uose žemynuose, biurus – daugiau nei 25-iose šalyse. „Hollister Lietuva“ dirba daugiau nei 450 darbuotojų. Įmonė trejus metus iš eilės tapo TOP darbdaviu Lietuvoje ir buvo paskelbta Palankiausią emocinę aplinką kuriančia įmone 2021.

Įmonės tinklalapishttp://www.hollister.lt/lt-lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Verslo aplinkos vertinimo ekspertas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2900 – 3200
Galioja iki: 2024.05.03
Projektuotoja(-s) statybai
KAUNO KRANAI, UAB
Kaunas
€ 2400 – 2455
Galioja iki: 2024.04.19
Data Analyst
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 35
Galioja iki: 2024.05.02
Machine Learning Engineer (Python)
Vilnius
€ 32
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12