42
VADYBININKAS (-Ė)
NKC, Nacionalinis kraujo centras

VšĮ Nacionalinis kraujo centras - didžiausia kraujo donorystės įstaiga Lietuvoje, krauju aprūpinanti visos šalies asmens sveikatos priežiūros įstaigų pacientus.

DARBO POBŪDIS:

  • Renginių organizavimas
  • Bendrų projektų su kitomis įstaigomis koordinavimas;
  • Naujų ryšių užmezgimas;
  • Rėmėjų paieška;
  • Komunikacija su klientais;
  • Reklamos kūrimas, derinimas, viešinimas žiniasklaidoje;
  • Bendradarbiavimo sutarčių kontrolė ir vykdymas;
  • Skatinimo priemonių donorams viešųjų pirkimų iniciavimas ir vykdymas;
  • Naujų idėjų generavimas ir įgyvendinimas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo pobūdžio patirtis;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo ir komunikacijos įgūdžiai, atsakingumas, kruopštumas, punktualumas, aktyvumas, pozityvumas, organizuotumas;
  • Puikūs organizaciniai bei savikontrolės įgūdžiai;
  • Puikus valstybinės kalbos išmanymas bei gebėjimas sklandžiai ir aiškiai išdėstyti savo mintis tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Užsienio kalbos mokėjimas (privalumas);
  • Puikus kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėjimas efektyviai planuoti ir organizuoti savo darbo laiką bei dirbti savarankiškai ir komandoje.

MES SIŪLOME:

  • Tapti didžiausios kraujo donorystės įstaigos Lietuvoje komandos nariu;
  • Dinamišką darbą ambicingame kolektyve;
  • Darbo užmokestį – 1663 Eur (neatskaičius mokesčių);
  • Darbui reikalingas priemones ir galimybę realizuoti savo kūrybiškumą dalyvaujant įstaigos vidiniuose procesuose;
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus bei kvalifikacijos kėlimą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1663

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office MS Teams

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Edita HR

Nacionalinis kraujo centras - didžiausia kraujo donorystės įstaiga Lietuvoje, krauju aprūpinanti visos šalies gydymo įstaigas. Savanoriai neatlygintini kraujo donorai, suvokiantys kraujo donorystę kaip savo pareigą dalyvauti gelbstint gyvybes, yra tie visuomenės nariai, nuo kurių ir prasideda kraujo kelias.

Įmonės tinklalapishttp://www.kraujodonoryste.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Projektų vadovas (-ė) Klientų patirčių valdymas
Šiaulių bankas, AB
Šiauliai
€ 1970 – 2950
Galioja iki: 2024.05.02
Nuomos projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Šiauliai
€ 2300 – 2800
Galioja iki: 2024.04.24
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) | I-V, 08:00-17:00 VAL.
BIURO
Šiauliai
€ 3000 – 3100
Galioja iki: 2024.05.11
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas