133
STRATEGINĖS INFRASTRUKTŪROS DEPARTAMENTO DIREKTORIUS (-Ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Requirements for candidates

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis inžinerinis išsilavinimas;
• ne mažesnė nei 5 metų darbo patirtis stambių statybos infrastruktūros projektų valdymo srityje didelėje arba vidutinio dydžio įmonėje (elektros energetikos srityje – privalumas);
• ne mažiau kaip 2 metų sėkminga vadovavimo padaliniui darbo patirtis inžinerijos ar statybų sektoriaus įmonėse;
• orientacija į rezultatus, strateginis mąstymas, puikūs lyderystės gebėjimai ir bendravimo įgūdžiai;
• labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programų paketas, projektų valdymo IT programos);
• labai geri anglų kalbos įgūdžiai (žodžiu ir raštu).

Job description

Darbo aprašymas

• Strateginės infrastruktūros departamento ir jam pavaldžių Projektų įgyvendinimo, Projektų kontrolės bei Nekilnojamojo turto ir planavimo skyrių efektyvus ir kokybiškas veiklos organizavimas;
• Projektų įgyvendinimo srityje - gamintojų ir vartotojų elektros įrenginių prijungimo bei rekonstravimo paslaugų ir elektros perdavimo tinklo objektų naujos statybos bei rekonstrukcijos investicinių projektų įgyvendinimo politikos formavimas ir projektų tikslų/rodiklių pasiekimo užtikrinimas;
• Nekilnojamo turto ir planavimo srityje - naujų arba esamų teritorijų planavimo, poveikio aplinkai vertinimo, servitutų nustatymo, nekilnojamojo turto registravimo, kitų žemėtvarkos darbų procedūrų, reikalingų perdavimo tinklo atnaujinimui ir plėtrai, politikos formavimas ir jos įgyvendinimo užtikrinimas;
• Projektų kontrolės srityje - Bendrovės projektų valdymo politikos, metodikų ir tvarkų iniciavimas ir formavimas;
• departamento suformuoto veiklos sąnaudų biudžeto ir inicijuotų pirkimų vykdymas ir kontroliavimas;
• aktyvus dalyvavimas bendrovės strategijos formavime ir įgyvendinime, bendrovės ir kitų susijusių šalių organizuojamose komisijose, darbo grupėse, projektinėje veikloje.

What we offer

Papildoma informacija

Jei esi pasirengęs (-usi) kurti Lietuvos energetikos ateitį kartu laukiame tavo CV su motyvaciniu laišku.
Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam (-ai) komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla.
• galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
• palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
• dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
• vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
• galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
• atsakingą ir įdomų darbą tiesiogiai prisidedant prie strateginės reikšmės tikslų įgyvendinimo;
• erdvę profesiniam augimui bei savirealizacijos galimybes;
• profesionalią ir patikimą komandą;
• sveikatos draudimą (po išbandymo laikotarpio) ir pažangią vadybą;
• tarnybinį automobilį;
• darbo užmokestį nuo 5600 EUR iki 6700 EUR (su mokesčiais), ir kintamą atlygio dalį iki 30 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 5600 - 6700

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g. 8, Vilnius 05131, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Dalia Sipavičiūtė
+37069845813

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei. Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pardavimų komandos vadovas Vilniuje
TELE2, UAB
Vilnius
€ 2100 – 4000
Galioja iki: 2024.05.02
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Galioja iki: 2024.05.05
Tyrimų ir vidaus kontrolės skyriaus vyr. specialistas (-ė)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 2187 – 3281
Galioja iki: 2024.05.03
Verslo klientų projektų vadovas (darbas su esamais klientais)
TELE2, UAB
Vilnius
€ 2290 – 3900
Galioja iki: 2024.04.28
Veiklos ir tarptautinių ryšių vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 4620 – 6930
Galioja iki: 2024.05.14
Pirkimų - tiekimo direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Lietuva
€ 8000 – 12000
Galioja iki: 2024.04.24