59
TRANSPORTO VADYBININKĖ (-AS) TERMINUOTA DARBO SUTARTIS
Kotryna Group, UAB

Darbo pobūdis:

• krovinių pervežimo pagal įmonės poreikį organizavimas, valdymas ir kontrolė;
• transporto priemonių maršrutų planavimas, krovinių pakrovimo ir iškrovimo grafikų sudarymas, jų laikymosi kontrolės užtikrinimas;
• įmonės nuosavo autoparko valdymas (transporto priemonių draudimas, techninė priežiūra bei apžiūra, automobilių naudojimosi grafikai, kelionės lapų administravimas);
• nuolatinė komunikacija su esamais klientais, vežėjais ir kitais logistinių paslaugų tiekėjais;
• transporto paslaugų dokumentų, sąskaitų - faktūrų tvarkymas;
• periodinių ataskaitų transporto kaštų analizei per visus kanalus rengimas;
• kuro ataskaitų ruošimas, kuro sąskaitų priskyrimas pagal išlaidų centrus, kuro ir kilometražo normų viršijimo kontrolė;
• automobilių duomenų administravimas AX sistemoje, kuro sunaudojimo ataskaitų vedimas;
• rinkos tyrimas, transportavimo kainų analizė, derybos dėl įmonei teikiamų transporto paslaugų palankios kainodaros;

Reikalavimai:

• patirtis panašioje srityje;
• aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
• aktyvumas, imlumas, greita orientacija;
• sugebėjimas valdyti kelis projektus vienu metu;
• geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• anglų arba rusų kalbos žinios;
• gebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
• patirtis su AX – didelis privalumas;

Mes siūlome:

• darbą stabilioje, didelę patirtį turinčioje šeimoje;
• draugišką, darnų ir veržlų kolektyvą;
• lankstumą ir žaismingumą – mes vertiname Jūsų išskirtinumą;
• mokyklą, kurioje įgausi tikrai įdomių ir Tau naudingų žinių;
• inicijuoti pokyčius ir prisidėti prie jų įgyvendinimo – nuolat keičiamės ir modernėjame;
• nuolaidas mūsų tinklo parduotuvėse.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1575 - 1928

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Dariaus ir Girėno g. 34

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Microsoft Dynamics AX
Kontaktinis asmuo
Personalo vadybininkas
+370 645 73384

Kotryna Group - įmonių grupė, atstovaujanti tiek didžiausius prekių vaikams gamintojus, tiek ir žinomiausius prekių ženklus vaikams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.
Pagrindinės kategorijos: žaislai, drabužiai, įvairi technika vaikams.
Įmonių grupei priklauso didžiausias Baltijos šalyse vaikiškų prekių parduotuvių tinklas, kurį sudaro tokie vardai, kaip KidzOne, Baby City/Toy City, Žaislų planeta.
Stipriname savo komandą ir kviečiame Tave prisijungti!

Įmonės tinklalapishttp://www.kotrynagroup.com