36
BretaLita, UAB
APSKAITININKĖ (-AS) - BUHALTERIO PADĖJĖJA (-AS)

Darbo pobūdis:

  • Sąskaitų-faktūrų ir išankstinių sąskaitų už paslaugas išrašymas, sąskaitų ir lydinčių dokumentų skanavimas, archyvavimas bei siuntimas klientams;
  • Pirminių tiekėjų apskaitos dokumentų apdorojimas, užtikrinant jų atitikimą keliamiems reikalavimams pagal VMI ir buhalterinę apskaitą reglamentuojančius teisės aktus;
  • Darbas su „Open Erp“ apskaitos programomis;
  • Mokėjimų ir užskaitų tvarkymas, skolų likučių derinimas;
  • Kitos vyr. finansininko pavestos užduotys.

Reikalavimai :

  • Aukštasis/aukštesnysis ekonomikos/finansų/apskaitos srities išsilavinimas;
  • Buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų suvokimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, Excel);
  • Buhalterinė darbo patirtis transporto ir logistikos įmonėje (privalumas);
  • Darbo patirtis su „Open Erp“ apskaitos programomis (privalumas);
  • Anglų, rusų arba prancūzų kalbos žinios (privalumas);
  • Kruopštumas, atsakingumas, lojalumas.

Mes siūlome :

  • Dinamišką ir įkvepiančią daugiakultūrę darbo aplinką;
  • Darbo vietą ir automobilio stovėjimo aikštelę miesto centre;
  • Patrauklų bazinį atlyginimą, priklausantį nuo įgūdžių ir patirties;
  • Visas socialines garantijas;
  • Nuolatines mokymosi, karjeros ir asmeninio augimo galimybes.

Do You speak or/and write in English ?

Any professional experience in a road transport company for a similar position ?

What netto salary "į rankas" do you expect for this job ?

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1400

Papildoma informacija: "ant popieriaus"

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Teatro g. 3

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Finance control Initiative Organizational skills Communication Ability to learn Debt collection Banking

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .

1995-aisiais Lietuvoje, ES ir NVS kryžkelėje, įkurta įmonė gebėjo prisitaikyti prie šių dviejų ekonominių polių. Nepaisant tam tikrų kultūrinių ir geografinių skirtumų, esančių tarp importuotojų ir eksportuotojų, mes užtikriname puikiai išmanantys savo amatą ir garantuojame aukštą logistikos paslaugų kokybę.

Visų pirma, plėtojame savo veiklą kelių transportu tarp Prancūzijos, Baltijos šalių ir NVS narių, kartu padengda...

Įmonės tinklalapishttp://www.bretalita.lt