721
APSKAITININKĖ (-AS)  - BUHALTERIO PADĖJĖJA (-AS)
APSKAITININKĖ (-AS) - BUHALTERIO PADĖJĖJA (-AS)
BretaLita, UAB

APSKAITININKĖ (-AS) - BUHALTERIO PADĖJĖJA (-AS)BretaLita, UAB

Darbo pobūdis:

  • Sąskaitų-faktūrų ir išankstinių sąskaitų už paslaugas išrašymas, sąskaitų ir lydinčių dokumentų skanavimas, archyvavimas bei siuntimas klientams;
  • Pirminių tiekėjų apskaitos dokumentų apdorojimas, užtikrinant jų atitikimą keliamiems reikalavimams pagal VMI ir buhalterinę apskaitą reglamentuojančius teisės aktus;
  • Darbas su „Open Erp“ apskaitos programomis;
  • Mokėjimų ir užskaitų tvarkymas, skolų likučių derinimas;
  • Kitos vyr. finansininko pavestos užduotys.

Reikalavimai :

  • Aukštasis/aukštesnysis ekonomikos/finansų/apskaitos srities išsilavinimas;
  • Buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų suvokimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, Excel);
  • Buhalterinė darbo patirtis transporto ir logistikos įmonėje (privalumas);
  • Darbo patirtis su „Open Erp“ apskaitos programomis (privalumas);
  • Anglų, rusų arba prancūzų kalbos žinios (privalumas);
  • Kruopštumas, atsakingumas, lojalumas.

Mes siūlome :

  • Dinamišką ir įkvepiančią daugiakultūrę darbo aplinką;
  • Darbo vietą ir automobilio stovėjimo aikštelę miesto centre;
  • Patrauklų bazinį atlyginimą, priklausantį nuo įgūdžių ir patirties;
  • Visas socialines garantijas;
  • Nuolatines mokymosi, karjeros ir asmeninio augimo galimybes.

Do You speak or/and write in English ?

Any professional experience in a road transport company for a similar position ?

What netto salary "į rankas" do you expect for this job ?

BUHALTERIS (-Ė)
Vilniaus viešasis transportas, UAB
Vilnius
€ 1750
Galiojimo pabaiga: 2022.08.21
Buhalteris
Refra, UAB
Vilnius
€ 1233 – 1800
Galiojimo pabaiga: 2022.08.24
Įmokų ir komisinių skyriaus specialistas (-ė)
Allianz Lietuva gyvybės draudimas, UAB
Vilnius
€ 1300 – 1600
Galiojimo pabaiga: 2022.08.29
Mokėtinų sumų buhalteris (-ė)
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
€ 1200 – 1400
Galiojimo pabaiga: 2022.08.19
Buhalteris (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2475 – 2975