592
Vairuotojas (-a) - krovėjas (-a) Marijampolėje
Ecoservice, UAB

Vairuotojas (-a) - krovėjas (-a) MarijampolėjeEcoservice, UAB

Darbo pobūdis

Siūlome darbą vairuotojui, turinčiam C kategoriją ir 95 kodą, atliekų surinkimui sunkiasvore mašina su priekaba ar be jos.

Slenkantis darbo grafikas.
Darbo pradžia: 6 val ryto.
Darbo vieta: Vasaros g. 16, Marijampolė.

Reikalavimai darbuotojui:
B, C kategorijos;
Manipuliatoriaus pažymėjimas - privalumas;
95 kodas - privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestis nuo 800 iki 1000 Eur, atskaičius mokesčius, ir priklauso nuo darbo rezultatų;
Stabilus, ilgalaikis darbas;
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga;
Suteikiame papildomas atostogų dienas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti kontaktiniu telefonu 8 680 55120 arba siųsti gyvenimo aprašymą el.paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/