64
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Ekonomikos ir planavimo tarnybos ekonomistas (-ė) pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą
Ekonomikos ir planavimo tarnybos ekonomisto (-ės) pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:
• Lėšų studijoms ir stipendijoms planavimas, analizė ir kontrolė.
• Studento su studijomis susijusių finansinių klausimų sprendimas, mokesčio už studijas skaičiavimas.
• Finansinės pagalbos neįgaliesiems, studijuojantiems aukštosiose mokyklose, administravimas (ataskaitų, paraiškų ir įsakymų projektų rengimas).
• Įsakymų projektų dėl studijų kainų ir kitų finansinių klausimų rengimas.
• Darbuotojų ir studentų konsultavimas finansiniais klausimais.
• Pagal savo kompetenciją dalyvauti rengiant ir įgyvendinant strateginius ilgalaikius ir trumpalaikius Universiteto veiklos planus
• Pagal savo kompetenciją analizuoti ir kontroliuoti informaciją apie valstybės biudžeto ir kitų lėšų naudojimą pagal tam tikras programas, strateginio veiklos plano priemones, išlaidų ekonominės klasifikacijos straipsnius ir prireikus teikti siūlymus Tarnybos vadovui dėl jų perskirstymo ir/ar sąmatų patikslinimo.

Reikalavimai kandidatui (-ei):

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija socialinių mokslų srityje;
• Gerai mokėti lietuvių ir bent vieną Europos Sąjungos oficialią (ne gimtąją) kalbą (pageidaujama – anglų) ne žemesniu kaip B1 lygiu.
• Gebėti dirbti MS Office paketu, bendravimo ir elektroninio pašto programomis.
• Turėti gerus informacijos rinkimo ir sisteminimo, darbo kompiuteriu įgūdžius.

Mes siūlome:
• Darbą draugiškame kolektyve;
• Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
• Galimybę prisidėti prie Universiteto veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves;
• Atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje;
• Kvalifikacijos kėlimą, galimybę dalyvauti įvairiose sporto ir kultūrinėse Universiteto bendruomenės veiklose.

Siūlomas atlyginimas: Siūlomas atlyginimas: 1250 - 1400 Eur (neatskaičius mokesčių). Konkretus atlyginimas siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Telefonas pasiteiravimui: 8 (37) 327211.

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti iki 2022 m. liepos 14 d.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1250 - 1400

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Giedrius .
8 37 327211