797
Asistentas (-ė) Panevėžyje
Luminor Bank, AB

Asistentas (-ė) PanevėžyjeLuminor Bank, AB

Description

Luminor Group

Finansų patarėjų komanda užtikrina aukštos kokybės klientų konsultacijų teikimą bei kuria gerą klientų aptarnavimo patirtį klientams.

Ieškome talentingo komandos nario, norinčio prisijungti prie motyvuotos komandos!

Atsakomybės:

  • Teikia pagalbą finansų patarėjams, tvarkant pirminius klientų dokumentus dėl kreditų ir kitų banko/partnerių produktų ir paslaugų pardavimo;
  • Formuoja, tvarko ir siunčia kredito bylas į nustatytą struktūrinį padalinį;
  • Proaktyviai planuoja ir laiku gyvendina asmenines užduotis, remiantis numatytais kokybės standartais, bei Luminor vertybėmis;
  • Sėkmingai, aktyviai, iniciatyviai ir atsakingai bendradarbiauja, siekiant prisidėti prie skyriaus ir organizacijos rezultatų;
  • Savarankiškai ugdo profesines kompetencijas ir teikia aktualias įžvalgas bei konstruktyvų grįžtamąjį ryšį, siekiant pagerinti skyriaus ir organizacijos rezultatus.
  • Profesionaliai ir laiku atlieka priskirtas užduotis.
  • Laikosi vidinių banko tvarkų ir atsakomybių.

Reikalavimai:

  • Bendradarbiavimo ir komunikavimo įgūdžiai
  • Gebėjimas bendradarbiauti su kitais
  • Puikūs žodinio ir rašytinio bendravimo įgūdžiai lietuvių, pageidautina - rusų ir anglų kalbomis
  • Greitas ir savarankiškas problemų sprendimas nestandartinėse situacijose, gebėjimas adaptuotis prie pokyčių
  • Iniacityvumas, orientacija į rezultatą

Mes siūlome:

  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje, dalintis patirtimi ir idėjomis
  • Galimybę augti ir tobulėti
  • Dinamišką ir tarptautinę darbo aplinką
  • Bendradarbiaujančią ir palaikančią komandą, kurioje galite kurti ir įgyvendinti savo idėjas
  • Individualų darbo grafiką pagal suminę darbo laiko apskaitą
  • Mėnesinis darbo užmokestis siūlomas šiai pozicijai 1160 - 1740 Eur prieš mokesčius*

*Galutinis darbo užmokesčio dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Atlyginimas Luminor yra tik viena iš atlygio politikos dalių.

Skelbimas aktyvus iki liepos 3 d.

Pozicija terminuota

Sales manager (line maintenance)
FL Technics
Vilnius
€ 2100
Galiojimo pabaiga: 2022.08.31
SALES DEVELOPMENT MANAGER (ACMI)
Klasjet
Vilnius
€ 2455
Galiojimo pabaiga: 2022.09.01
RINKOS ANALITIKO/-ĖS
Vilniaus vystymo kompanija
Vilnius
€ 2504 – 3130
Galiojimo pabaiga: 2022.08.13
Bobbi Brown vizažistas (-ė) - konsultantas (-ė)
Simplika
Vilnius
€ 1100 – 1500
Galiojimo pabaiga: 2022.08.18
Tom Ford vizažistė (-as) – konsultantė (-as)
Simplika
Vilnius