17
Finansų analitikas /-ė
Baltic Ground Services

Kas mes?
„Baltic Ground Services“ (BGS) yra tarptautinis antžeminio aptarnavimo, krovinių ir keleivinių orlaivių aptarnavimo, nuledinimo, degalų tiekimo, ADR logistikos, mokymo paslaugų ir IT sprendimų tiekėjas. Dirbame 10 oro uostų visoje Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje ir didžiuojamės daugiau nei 16 metų patirtimi aviacijos rinkoje.
Mūsų profesionalų komanda kasmet yra atsakinga už daugiau nei 8 milijonus laimingų keleivių ir kasmet užtikrina sklandų 450 000 tonų orlaivių degalų tiekimą. Jei tai jums neatrodo įspūdinga, kviečiame padėti mums pasiekti dar geresnių rezultatų!
BGS priklauso „Avia Solutions Group“, pirmaujančiai aviacijos paslaugų grupei, turinčiai beveik 100 biurų ir gamybos centrų visame pasaulyje, kuriai priklauso daugiau nei 7 000 aukštos kvalifikacijos aviacijos profesionalų.

Kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalų komandos.

Darbo pobūdis:

  • Duomenų analizė ir jų struktūrizavimas į sistemas, jų vizualizavimas;
  • Analizės ataskaitų teikimas vadovybei (KPI), jų sisteminimas ir vystymas, įžvalgų teikimas;
  • Dalyvavimas sudarant įmonės/investicinius biudžetus ir juos įgyvendinant, prognozių sudarymas;
  • Investicinių projektų finansinio/ekonominio pagrįstumo skaičiavimas;
  • Pagalba rengiant mėnesio/ ketvirtines/ metines finansines ataskaitas, jų parengimo kontrolė, rodiklių skaičiavimas;
  • Departamentų vadovų konsultavimas;
  • Kiti finansų analizės darbai.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (finansai, ekonomika, apskaita);
  • Patirtis dirbant su apskaitos programa Navision (privalumas) ir analitikos sistemomis;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypatingai MS Excel);
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas, savarankiškumas, reiklumas sau ir kitiems;
  • Patirtis diegiant analitikos sistemas (privalumas);
  • Vidinė motyvacija profesionaliai dirbti šį darbą;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes Jums siūlome:

  • Patį draugiškiausią, šauniausią kolektyvą, su kuriuo bus tikrai smagu dirbti;
  • Profesines augimo galimybes ir tobulėjimą aviacijos/logistikos srityse;
  • Naują ergonomišką biurą, apdovanojimus už naujas idėjas, picų/vaisių dienas;
  • Sveikatos draudimą (praėjus trims darbo mėnesiams);
  • Galimybę nemokamai naudotis vaikų dienos centru (esant poreikiui);
  • Galimybę nemokamai lankyti sporto salę pagrindinėje įmonės būstinėje;
  • Galimybę dirbti iš namų (priklausomai nuo darbo specifikos);
  • Nemokamą parkavimo vietą automobiliui (šalia ofiso);
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2150

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Justina .
+37061867800

Kas mes?

„Baltic Ground Services“ (BGS) yra tarptautinis antžeminio aptarnavimo, krovinių ir keleivinių orlaivių aptarnavimo, nuledinimo, degalų tiekimo, ADR logistikos, mokymo paslaugų ir IT sprendimų tiekėjas. Dirbame 11 oro uostų visoje Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje ir didžiuojamės daugiau nei 16 metų patirtimi aviacijos rinkoje.

BGS priklauso „Avia Solutions Group“, pirmaujančiai aviacijos paslaugų grupei, turinčiai beveik 100 biurų ir gamybos centrų visame pasaulyje, kuriai priklauso daugiau nei 7 000 aukštos kvalifikacijos aviacijos profesionalų