17
Ecoservice, UAB
Konteinerių remonto ir aptarnavimo darbininkas (-ė)

Darbo pobūdis

  • Konteinerių, biotualetų, prausyklų remontas, išrinkimas, stumdymas, plovimas;
  • Tvorų lyginimas ir virinimas;
  • Savaeigės technikos vairavimas.

    Darbo vieta: Vilniuje, Gariūnų g.
    Darbo grafikas: nuo 07.00 val. iki 16.00 val.

Reikalavimai darbuotojui

  • Rusų kalba (susikalbėjimui) - privalumas;
  • Darbo patirtis susijusi su darbo funkcijomis - privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas/savaeigės technikos vairavimo patirtis - privalumas.

    Neturinčius darbo patirties apmokysime!

Įmonė siūlo

  • Stabilų ilgalaikį darbą, visas socialines garantijas;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
  • Stiprią ir draugišką komandą;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbuotoją aprūpiname darbo rūbais, avalyne ir visomis darbo apsaugos priemonėmis;
  • Darbo užmokestį nuo 750 iki 850 Eur/mėn. atskaičius mokesčius (į rankas) su galimybę užsidirbti papildomai, nes darbo užmokestis priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų.

    Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. 861220535, Rasius, arba siųsti gyvenimo aprašymą.

    UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: www.ecoservice.lt/privatumo-politika/
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1121 - 1300

Papildoma informacija: darbo užmokestį nuo 750 iki 850 Eur/mėn. atskaičius mokesčius (į rankas) su galimybe užsidirbti papildomai, nes darbo užmokestis priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Gariūnų g. 71

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 800 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt