18
Tekstilės presuotojas (-a) 0,5 ETATU
Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Formuojame komandą dėvėtų drabužių rūšiavimui ir kviečiame prisijungti prie mūsų!
Jūs būsite atsakingas (-a) už tekstilės gaminių presavimą (darbas fizinis). Darbas 0,5 etatu!
Darbo grafikas - nuo pirmadienio iki penktadienio, darbo laikas vakarais - nuo 17.30 iki 21.30.
Darbo vieta - Vilnius, Šaltupio g. 9B (Žemieji Paneriai). Patogus privažiavimas viešuoju transportu.

Reikalavimai darbuotojui

Darbas yra fizinis, tad darbui tiks tik gerai fiziškai pasirengę žmonės. Taip pat iš Jūsų tikimės tvarkingumo, stropumo, darbštumo ir sąžiningumo.
Neturinčių darbo patirties – apmokysime.

Įmonė siūlo

Stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
Draugišką kolektyvą!

Susidomėjusius prašome paskambinti telefonu, 861291293 arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 510 - 670

Papildoma informacija: atlyginimas - nuo 400 iki 500 į rankas (už pusę etato). Darbo užmokestis priklausys nuo asmeninių darbo rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Šaltupio g. 9B (Žemieji Paneriai)

Laikas

  • Darbas po paskaitų
  • Ne visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 1000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt