28
Aljansas AIBĖ, UAB
RINKODAROS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Esi organizuota (-as), atsakinga (-as) ir kūrybinga (-as), tau patinka savarankiškumas ir galimybės realizuoti savo idėjas, gebi valdyti ir „suvaldyti“ rinkodaros projektus nuo idėjos iki rezultato – didžiausio Lietuvoje parduotuvių skaičiumi prekybos tinklas AIBĖ, kviečia tave į savo komandą.

Darbo pobūdis:

• Rinkodaros projektų valdymas nuo idėjos iki rezultato: reklaminės kampanijos, lojalumo skatinimo akcijos ir kt.
• Socialinių tinklų (FB) administravimo priežiūra, interneto svetainės administravimas ir priežiūra;
• Bendradarbiavimas su partneriais: spaustuvės, reklamos agentūros ir kt.
• Atributikos valdymas: atnaujinimas, administravimas;
• Rinkodaros išlaidų administravimas;
• Pagalba organizuojant įvairius renginius darbuotojams ir verslo partneriams.

Reikalavimai darbuotojui:

• Patirtis rinkodaroje arba projektų valdyme (nuo idėjos iki rezultato);
• Puiki lietuvių kalba (taisyklinga rašyba, skyryba);
• Labai geri darbo su Microsoft Office (Excel, PowerPoint) įgūdžiai;
• Organizuotumas ir savarankiškumas, lankstumas ir operatyvumas;
• Kūrybiškumas, gebėjimas ieškoti sprendimų, teikti siūlymus, iniciatyvumas;
• Kruopštumas ir atsakingumas;
• Kritiškas mąstymas, gebėjimas identifikuoti galimas rizikas;
• Draugiškumas, gebėjimas bendrauti ir susitarti su skirtingais žmonėmis, komandiškumas;
• Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina verslo vadybos, rinkodaros, ekonomikos srityse).

Mes siūlome:

• Įdomų, kūrybišką darbą su įvairiais rinkodaros projektais;
• Galimybes įgyvendinti idėjas (minimalų „biurokratinį“ aparatą), inicijuoti projektus ir prisidėti prie pokyčių;
• Laisvę ir atsakomybę veikti savarankiškai;
• Įtraukimą į kūrybinius procesus, įmonės vystymą;
• Puikų kolektyvą, draugišką ir padedančią komandą;
• Apibrėžtą darbo laiką (ateini laiku, išeini laiku), galimybę pradėti darbą anksčiau ar vėliau, galimybes derinti darbą iš namų (4 d.d. per mėnesį);
• Konkurencingą atlyginimą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    L. Zamenhofo g. 5, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Rita Grėsė

Didžiausias parduotuvių skaičiumi Lietuvoje ir Latvijoje prekybos įmonių aljansas AIBĖ, vienija daugiau nei 1400 AIBĖ parduotuvių. 1999 metais įkurtas prekybos įmonių aljansas AIBĖ vienija daugiau negu 400 prekybos įmonių Lietuvoje ir Latvijoje.

Įmonės tinklalapishttp://www.aibe.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Prekybos projektų vadovas (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2455 – 4130
Galioja iki: 2024.05.03
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
Vendor Cooperation Manager
„Citadele" bankas
Vilnius
€ 3000 – 4000
Galioja iki: 2024.05.15
Trade marketing manager (Prekės ženklo rinkodaros vadybininkas) (-ė)
Roshen Nord
Vilnius
€ 3000 – 3600
Galioja iki: 2024.05.19
Rinkodaros projektų vadovė (-as)
Regitra, VĮ
Vilnius
€ 2300 – 2800
Galioja iki: 2024.05.08
Relationship manager
Vilnius
€ 2300 – 4000