540
RINKODAROS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Aljansas AIBĖ, UAB

RINKODAROS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)Aljansas AIBĖ, UAB

Esi organizuota (-as), atsakinga (-as) ir kūrybinga (-as), tau patinka savarankiškumas ir galimybės realizuoti savo idėjas, gebi valdyti ir „suvaldyti“ rinkodaros projektus nuo idėjos iki rezultato – didžiausio Lietuvoje parduotuvių skaičiumi prekybos tinklas AIBĖ, kviečia tave į savo komandą.

Darbo pobūdis:

• Rinkodaros projektų valdymas nuo idėjos iki rezultato: reklaminės kampanijos, lojalumo skatinimo akcijos ir kt.
• Socialinių tinklų (FB) administravimo priežiūra, interneto svetainės administravimas ir priežiūra;
• Bendradarbiavimas su partneriais: spaustuvės, reklamos agentūros ir kt.
• Atributikos valdymas: atnaujinimas, administravimas;
• Rinkodaros išlaidų administravimas;
• Pagalba organizuojant įvairius renginius darbuotojams ir verslo partneriams.

Reikalavimai darbuotojui:

• Patirtis rinkodaroje arba projektų valdyme (nuo idėjos iki rezultato);
• Puiki lietuvių kalba (taisyklinga rašyba, skyryba);
• Labai geri darbo su Microsoft Office (Excel, PowerPoint) įgūdžiai;
• Organizuotumas ir savarankiškumas, lankstumas ir operatyvumas;
• Kūrybiškumas, gebėjimas ieškoti sprendimų, teikti siūlymus, iniciatyvumas;
• Kruopštumas ir atsakingumas;
• Kritiškas mąstymas, gebėjimas identifikuoti galimas rizikas;
• Draugiškumas, gebėjimas bendrauti ir susitarti su skirtingais žmonėmis, komandiškumas;
• Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina verslo vadybos, rinkodaros, ekonomikos srityse).

Mes siūlome:

• Įdomų, kūrybišką darbą su įvairiais rinkodaros projektais;
• Galimybes įgyvendinti idėjas (minimalų „biurokratinį“ aparatą), inicijuoti projektus ir prisidėti prie pokyčių;
• Laisvę ir atsakomybę veikti savarankiškai;
• Įtraukimą į kūrybinius procesus, įmonės vystymą;
• Puikų kolektyvą, draugišką ir padedančią komandą;
• Apibrėžtą darbo laiką (ateini laiku, išeini laiku), galimybę pradėti darbą anksčiau ar vėliau, galimybes derinti darbą iš namų (4 d.d. per mėnesį);
• Konkurencingą atlyginimą.

Rinkodaros vadybininkas (-ė)
Simplika
Vilnius
€ 2279 – 2630
Galiojimo pabaiga: 2022.08.11
KOMUNIKACIJOS VADOVAS (-Ė)
VšĮ KINO PAVASARIS
Vilnius
€ 2300 – 2400
Galiojimo pabaiga: 2022.09.01
RENGINIŲ KOORDINATORIŲ / ASISTENTĄ (-Ę)
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Vilnius
€ 1720 – 2200
Galiojimo pabaiga: 2022.08.14
Vidaus komunikacijos ir įmonės renginių projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2630 – 2630
Galiojimo pabaiga: 2022.09.08
Projektų vadovas (darbui su svarbiais klientais)
Talentor Lietuva
Vilnius
€ 1900 – 3000
Galiojimo pabaiga: 2022.08.12
BRAND AMBASSADOR
Verslo investicijos personalui, UAB
Vilnius
€ 3100 – 3800
Galiojimo pabaiga: 2022.09.05