615
PERSONALO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Aljansas AIBĖ, UAB

PERSONALO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)Aljansas AIBĖ, UAB

Darbo pobūdis:

• Atrankų proceso valdymas, darbuotojų paieška ir atranka;
• Įdarbinimo procedūros ir sklandus įsiliejimo į kolektyvą užtikrinimas;
• Personalo dokumentų bei personalo valdymo sistemos (Vikarina) administravimas;
• Vidinių personalo procesų kūrimas (taisyklės, tvarkos, pareiginiai nuostatai);
• Darbuotojų mokymo ir ugdymo planavimas bei organizavimas, motyvacinių sistemų kūrimas;
• Ataskaitų rengimas ir pateikimas įmonės vadovybei;
• Vadovų ir darbuotojų konsultavimas personalo klausimais;
• Kitos veiklos susijusios su personalo valdymu.

Reikalavimai kandidatui:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas (personalo valdymo, verslo vadybos ar psichologijos).
• Ne mažiau 3 metų patirtis personalo valdymo srityje.
• Puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
• Anglų ir rusų kalbos žinios;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Žmogiškųjų išteklių sistemų bei personalo valdymo strategijų išmanymas;
• Išmanyti LR darbo kodekso ir kitų darbo santykius reguliuojančių teisės aktų reikalavimus.

Mes siūlome:

• Įdomų, dinamišką darbą nuolat besiplečiančioje ir augančioje kompanijoje.
• Veiksmų ir sprendimų laisvę patikėtos atsakomybės ribose;
• Profesinio tobulėjimo galimybes, nuo kompetencijos ir patirties priklausantį atlyginimą nuo 2000 - 3000 Eur (bruto);
• Aukštą savarankiškumo ir atsakomybės lygį;
• Lankstų darbo grafiką, galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Personalo valdymo ir atrankų partneris
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 2450 – 2800
Galiojimo pabaiga: 2022.08.18
Kurjerių tinklo vadovas
PRIMUM ESSE klientas
Vilnius
€ 3500 – 4500
Galiojimo pabaiga: 2022.08.12
PERSONALO IR ADMINISTRAVIMO VADYBININKĖ (-AS) (UAB BUDRUS SAKALAS)
UAB koncernas "ACHEMOS GRUPĖ"
Vilnius
€ 2500
HR KOORDINATORĖ (-ius)
“Teltonikos” įmonių grupė
Vilnius
€ 2180 – 3000
Galiojimo pabaiga: 2022.08.20
Personalo projektų vadovė (-as)
FL Technics
Vilnius
€ 1927 – 2280
Galiojimo pabaiga: 2022.08.30
Privačių / verslo klientų projektų vadovas (-ė)
Kredito unija "Saulėgrąža"
Vilnius
€ 2800 – 3400