41
Aljansas AIBĖ, UAB
PERSONALO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

• Atrankų proceso valdymas, darbuotojų paieška ir atranka;
• Įdarbinimo procedūros ir sklandus įsiliejimo į kolektyvą užtikrinimas;
• Personalo dokumentų bei personalo valdymo sistemos (Vikarina) administravimas;
• Vidinių personalo procesų kūrimas (taisyklės, tvarkos, pareiginiai nuostatai);
• Darbuotojų mokymo ir ugdymo planavimas bei organizavimas, motyvacinių sistemų kūrimas;
• Ataskaitų rengimas ir pateikimas įmonės vadovybei;
• Vadovų ir darbuotojų konsultavimas personalo klausimais;
• Kitos veiklos susijusios su personalo valdymu.

Reikalavimai kandidatui:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas (personalo valdymo, verslo vadybos ar psichologijos).
• Ne mažiau 3 metų patirtis personalo valdymo srityje.
• Puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
• Anglų ir rusų kalbos žinios;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Žmogiškųjų išteklių sistemų bei personalo valdymo strategijų išmanymas;
• Išmanyti LR darbo kodekso ir kitų darbo santykius reguliuojančių teisės aktų reikalavimus.

Mes siūlome:

• Įdomų, dinamišką darbą nuolat besiplečiančioje ir augančioje kompanijoje.
• Veiksmų ir sprendimų laisvę patikėtos atsakomybės ribose;
• Profesinio tobulėjimo galimybes, nuo kompetencijos ir patirties priklausantį atlyginimą nuo 2000 - 3000 Eur (bruto);
• Aukštą savarankiškumo ir atsakomybės lygį;
• Lankstų darbo grafiką, galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    L. Zamenhofo g. 5, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Rita Grėsė
865949623

Didžiausias parduotuvių skaičiumi Lietuvoje ir Latvijoje prekybos įmonių aljansas AIBĖ, vienija daugiau nei 1400 AIBĖ parduotuvių. 1999 metais įkurtas prekybos įmonių aljansas AIBĖ vienija daugiau negu 400 prekybos įmonių Lietuvoje ir Latvijoje.

Įmonės tinklalapishttp://www.aibe.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

HR Generalist
Nasdaq Vilnius Services, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.04.20
Personalo vadybininkas (-ė)
Manpower Lit, UAB
Vilnius
€ 2454 – 2957
Galioja iki: 2024.04.17
Personalo administravimo skyriaus vadovas (-ė)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 3395 – 3650
Galioja iki: 2024.05.03
Human Resources Manager
INIKTI, UAB
Vilnius
€ 3000 – 4000
Galioja iki: 2024.05.09
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius