364
IT procesų specialistas (-ė)
IT procesų specialistas (-ė)
IT procesų specialistas (-ė)
Lietuvos bankas
IT procesų specialistas (-ė)
IT procesų specialistas (-ė)

IT procesų specialistas (-ė)Lietuvos bankas

Description

Jūsų laukia unikali patirtis:
 • dirbsite ir augsite kartu su profesionalų komanda - aukščiausios kompetencijos savo srities specialistais Lietuvoje bei ekspertais iš Europos centrinio banko (ECB) ir nacionalinių centrinių bankų (NCB) bei kitų ES institucijų;
 • turėsite profesinio tobulėjimo galimybes – iššūkių kupini projektai, skiriamas laikas savarankiškam tobulinimuisi, dalyvavimas mokymuose, seminaruose, tarptautinėse konferencijose;
 • lankstus darbo laikas ir šiuolaikinės aplinkos kūrimas.

                                                 Visos mūsų papildomos naudos darbuotojams.

Už ką jūs būsite atsakingas (-a):
 • IT procesų diegimas ir tobulinimas. Remiantis Banko veikla reglamentuojančiais įstatymais, ECB ir Lietuvos IT veiklą reguliuojančiais teisės aktais bei gerosiomis IT praktikomis, atliksite IT valdymo procesų kūrimą ir tobulinimus, teiksite pasiūlymus procesų pakeitimams, juos suderinsite ir aprašysite tam, kad būtų efektyviai naudojami IT ištekliai ir būtų užtikrinimas efektyvus ir kokybiškas kasdienis IT paslaugų ir funkcijų vykdymas.
 • IT procesų vykdymo kontrolė. Remiantis patvirtintais IT valdymo procesais periodiškai kontroliuosite šių procesų laikymąsi ITD, matuosite procesų rodiklius, tirsite rodiklių nuokrypius nuo siekiamų tam, kad būtų užtikrinamas procesų laikymasis ITD ir IT paslaugos ir funkcijos pagal šiuos procesus būtų teikiamos kokybiškai.
 • IT veiklą reglamentuojančių dokumentų rengimas. Remiantis Banko veikla reglamentuojančiai įstatymais, ECB ir Lietuvos IT veiklą reguliuojančiais teisės aktais bei gerosiomis IT praktikomis, koordinuosite IT veiklą reglamentuojančių dokumentų (tvarkų, taisyklių, procedūrų) rengimą, koordinuosite veiksmus su kitais padaliniais dėl šių dokumentų suderinamumo su kitais LB galiojančiais teisės aktais ar veiklą reglamentuojančiais dokumentais tam, kad IT veiklą reglamentuojanti teisinė bazė būtų laiku atnaujinta ir palaikoma aktualios būsenos.
 • Konsultacijų ir mokymų teikimas dėl IT procesų taikymo. Remiantis patvirtintais IT valdymo procesais, periodiškai organizuosite mokymus dėl šių procesų taikymo proceso dalyviams, rengsite metodinę medžiagą apie procesų taikymą ir ją platinsite, teiksite konsultacijas proceso dalyviams apie IT procesų taikymą tam, kad IT procesai būtų naudojami ir IT paslaugos ir funkcijos pagal šiuos procesus būtų teikiamos kokybiškai.
 • IT valdymo naujovių sekimas. Vadovaujantis LB IT strategija ir skyriaus nuostatais, ieškosite naujų IT valdymo metodų, procesų optimizavimo gerųjų praktikų ir jas pritaikysite tam, kad IT veikloje būtų taikomi šiuolaikiniai ir modernūs darbo organizavimo procesai.

Ko tikimės iš jūsų:
 • aukštasis universitetinis išsilavinimas tiksliųjų mokslų srityje;
 • ne mažesnė kaip 3 metų praktinė procesų rengimo, kontrolės, tobulinimo patirtis;
 • labai geri darbo Microsoft Office (Excel, Word) įgūdžiai;
 • procesų specifikavimo notacijų žinios (UML, BPMN ar pan.);
 • programinės įrangos/IS gyvavimo ciklo procesų išmanymas;
 • geras techninis anglų kalbos žinojimas (raštu ir žodžiu);
 • geros ITIL standarto žinios;
 • analitinis mąstymas, komunikabilumas ir gebėjimas tarpininkauti tarp veiklos ir techninių darbuotojų, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje ir gebėjimas savarankiškai atlikti pavestas užduotis.
Kita informacija:
 • atlyginimo dydis priklauso nuo turimų kompetencijų ir darbinės patirties.


Konfidencialumą garantuojame. 

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Information Security Officer
Manpower Lit, UAB
Lietuva
€ 3500 – 5000
Galiojimo pabaiga: 2022.08.13
VERSLO SPRENDIMŲ SQL PROGRAMUOTOJAS
Prototechnika, UAB
Vilnius
€ 1200 – 4500
Galiojimo pabaiga: 2022.08.14
ReactJS developer
Accenture
Lietuva
€ 2600 – 5000
Galiojimo pabaiga: 2022.08.14
SYSTEM ADMINISTRATOR
Emplonet, UAB
Kaunas
€ 2500 – 4200
Galiojimo pabaiga: 2022.08.12
Informacinių sistemų analitikas (-ė)
Lietuvos bankas
Vilnius
€ 2336 – 3504
Galiojimo pabaiga: 2022.08.18
Front-End Developer
Indigroup
Vilnius
€ 4000 – 5100
Galiojimo pabaiga: 2022.08.17