75
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Skaidrumo pareigūno pareigoms eiti (0,5 et. krūviu)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Universiteto korupcijos prevencijos politikos formavimas ir diegimas.
  • Universiteto veiklos stebėjimas antikorupciniu aspektu, informacijos apie nustatytus korupcijos atvejus kaupimas, sisteminimas ir analizavimas bei konkrečių priemonių siūlymas korupcijos prevencijai užtikrinti Universitete.
  • Įvairių Universiteto dokumentų, planų, skirtų korupcijos prevencijai užtikrinti, rengimas ir koordinavimas, ataskaitų teikimas.
  • Teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais reikalingos informacijos rengimas, pateikimas, įvykdymo kontrolės užtikrinimas ir bendradarbiavimas su atsakingoms institucijoms.
  • Korupcijai atsparios aplinkos kūrimo skatinimas Universitetui pavaldžiuose ir (arba) jo valdymo sričiai priskirtuose viešojo sektoriaus subjektuose.
  • Universiteto bendruomenės antikorupcinis švietimas, elgesio kodeksuose įtvirtintų reikalavimų laikymosi skatinimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (magistro kvalifikacinis laipsnis) (pageidautina – teisės studijų krypties) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija.
  • Ne trumpesnė kaip 3 metų darbo patirtis privačių interesų deklaravimo kontrolės, skundų (pranešimų, pareiškimų ir pan.) nagrinėjimo, profesinių nusižengimų tyrimo arba korupcijos prevencijos srityse.
  • Gerai mokėti lietuvių kalbą. Mokėti ne mažiau kaip vieną Europos Sąjungos oficialią (ne gimtąją) kalbą (pageidautina – anglų kalbą) ne žemesniu kaip B2 lygiu.
  • Gebėti naudotis elektronine Privačių interesų registro sistema (PINREG).
  • Būti nepriekaištingos reputacijos, neturėti neišnykusio ar nepanaikinto teistumo už nusikaltimą ir (arba) paskirtos administracinės nuobaudos už korupcinio pobūdžio veiksmus.
  • Lietuvos teisės, teisės doktrinos ir teismų praktikos išmanymas.
  • Analitinis mąstymas, veiklos organizavimo, planavimo ir valdymo įgūdžiai, orientacija į rezultatą.
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai, aukšti kokybės standartai.
  • Puikūs informacijos rinkimo ir sisteminimo, viešojo kalbėjimo ir darbo komandoje įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
  • Galimybę prisidėti prie Universiteto veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves.
  • Atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje.
  • Kvalifikacijos kėlimą, komandiruotes, galimybę dalyvauti įvairiose sporto ir kultūrinėse Universiteto bendruomenės veiklose.

Siūlomas atlyginimas: nuo 750 Eur neatskaičius mokesčių, už darbo veiklos rezultatus galimi priedai. Konkretus atlyginimas ir kitos darbo sąlygos aptariamos atrankos metu.

Telefonas pasiteiravimui: 8 (37) 327270.

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti iki 2022 m. birželio 2 d.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 750

Papildoma informacija: Už darbo veiklos rezultatus galimi priedai. Konkretus atlyginimas ir kitos darbo sąlygos aptariamos atrankos metu.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Ne visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .