1385
Medicinos atstovė (-as) Baltijos šalims
Simplika

Medicinos atstovė (-as) Baltijos šalimsSimplika

Darbo pobūdis:

  • Paskaitų organizavimas sveikatos temomis;
  • Bendradarbiavimas su „Key opinion leader“ (pvz: medikai, farmacininkai);
  • Projektų, susijusių su medicina, planavimas, organizavimas;
  • Gydytojų fizinis lankymas;
  • Reikiamos dokumentacijos rengimas (pvz: bendradarbiavimo sutartys)
  • Reklaminės ir nereklaminės medžiagos kūrimas;
  • Domėjimasis medicinos tematika (pvz: storosios žarnos vėžys, dimensija, viduriavimas ir kt.)
  • Bendravimas su projektų rengimo agnetūromis, jų veiklos koordinavimas.

Reikalavimai:

  • Patirtis medicinos ar farmacijos srityje;
  • Išsilavinimas farmacijoje ar giminingoje srityje (pvz: Gamtos, Medicinos mokslai);
  • Anglų kalba (B2);
  • Puikūs bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas skaityti mokslinę medžiagą, suprasti, diskutuoti, interpretuoti ir perteikti informaciją;
  • Gebėjimas dirbti multikultūrinėje aplinkoje (bendravimas su kolegomis kitose šalyse).

Mes Jums siūlome:

  • Įmonės automobilį;
  • Hibridinį darbo modelį (2-3 d. namuose);
  • III pakopos pensijų kaupimą;
  • Darbą stabilioje ir klestinčioje farmacijos srityje;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Metinį skatinamąjį priedą;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką darbo aplinką ir padedančius kolegas;
  • Įmonėje vyraujantis požiūris „Test&Learn“.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Medicinos atstovas (-ė) Vilniaus mieste ir regione
Orivas
Vilnius
€ 2300
Galioja iki: 2022.09.28
Medical Representative in Kaunas
Servier Pharma, UAB
Kaunas
€ 1752 – 2103.49
Galioja iki: 2022.09.30
Senior Investment Advisor | Life Sciences Team
Investuok Lietuvoje, VšĮ
Vilnius
€ 2050 – 2850
Galioja iki: 2022.10.19
Key Account Manager
MPS Baltic, UAB
Vilnius
€ 3300
Galioja iki: 2022.10.02
Medicinos atstovas (-ė)
Genba Pharma
Kaunas
€ 2400
Galioja iki: 2022.10.09