28
Teritorijų priežiūros vairuotojas - darbininkas (reikalinga C kategorija)
Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Žaliųjų ir kitų atliekų išvežimas, ascenizacinių paslaugų atlikimas Marijampolėje ir Marijampolės apskrityje.

Darbo pradžia - 7.00 val.
Darbo grafikas: pirmadienis - penktadienis.

Reikalavimai darbuotojui:

B, C kategorijos;
Atsakingumas, darbštumas
Manipuliatoriaus pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Atlyginimas nuo 900 iki 1000 Eur atskaičius mokesčius, priedus už papildomą darbą.
Laiku mokamą atlyginimą, stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. 8 658 04081.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1577

Vietovė

    Marijampolė, Marijampolės apskritis, Lietuva
    Vasaros g. 16, Marijamoplė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Rasa Kliučinskienė
865834713

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 800 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt