39
Ecoservice, UAB
Gamybos įrengimų priežiūros meistras

Darbo pobūdis

Gamybos įrengimų priežiūros, techninio aptarnavimo ir remonto darbų organizavimas bei vykdymas, vadovaujant techninių įmonės darbuotojų komandai bei pasitelkiant rangovus;
Pastatų ūkio priežiūros organizavimas;
Atsarginių dalių sandėlio apskaita;
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir darbo apskaita.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis techninis išsilavinimas;
Darbo patirtis, susijusi su gamybos įrengimų priežiūra ir remontu;
Darbo su MS Office įgūdžiai;
Bazinės anglų kalbos žinios (skaityti/rašyti);
Rusų kalba – gebėjimas susikalbėti;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Elektriko-automatiko išsilavinimas būtų privalumas;
Darbas su „Alldvice“ programa arba kita remonto planavimo programa būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestį - 1300 eur, atskaičius mokesčius (į rankas);
Dalinį kelionės į/iš darbo išlaidų kompensavimą;
Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu;
Stiprią ir draugišką komandą;
Stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Darbą sparčiai augančioje įmonėje, kurioje galėsite įgyvendinti visas ambicijas!

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/
Kilus klausimams kviečiame skambinti numeriu +37068748942.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2100

Papildoma informacija: Darbo užmokestis - 1300 eurų į rankas.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Gariūnų g. 71

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 800 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt