45
STRATEGINĖS VEIKLOS VALDYMO VADOVAS (-Ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

• aukštasis išsilavinimas (elektros energetika, tarptautiniai santykiai, politika, ekonomika);
• 2 metų darbo patirtis rengiant įmonės strategijos rengimo procesą ir sudarant įmonės veiklos planus;
• 2 metų sėkminga projektų įgyvendinimo patirtis;
• geras nacionalinės, regioninės ir europinės energetikos politikos išmanymas;
• puikus anglų kalbos mokėjimas (ne mažiau kaip C1 lygiu);
• labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
• puikūs bendravimo ir prezentavimo įgūdžiai;
• atsakingumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Darbo aprašymas

• įmonės strategijos rengimo ir atnaujinimo proceso organizavimas bei strateginio planavimo procesų grupės darbo koordinavimas;
• su įmonės strategijos įgyvendinimu susietų veiklos planų sudarymo ir tikslų valdymo sistemos koordinavimas;
• įmonės strategijos ir veiklos plano įgyvendinimo stebėsenos organizavimas bei ataskaitų rengimas ir komunikavimas;
• naujų įmonės strategijos planavimo, įgyvendinimo ir kontrolės priemonių inicijavimas ir/arba esamų priemonių koregavimas;
• su įmonės strateginiais tikslais susijusių strateginę ir tarptautinę reikšmę turinčių dokumentų stebėsena.

Papildoma informacija

• tai unikali galimybė dalyvauti Lietuvai reikšmingos energetikos bendrovės strategijos planų rengime;
• galimybė dirbti atsakingą ir prasmingą darbą užtikrinant Lietuvos ir ES žmonių energetinį saugumą;
• savirealizacijos ir augimo galimybės bendradarbiaujant tarptautiniu lygmeniu;
• galimybė dirbti nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos (miesto) nuotoliniu būdu;
• darbo užmokestis nuo 2000 EUR iki 3000 EUR (su mokesčiais), kintama atlygio dalis iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausanti nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo;
• platus papildomų naudų paketas (sveikatos draudimas, papildomos atostogų dienos ir kt.).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g., Vilnius 05131, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vilija Juchnaitė
+370 60301111

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu