95
Mokymų instruktorius/-ė
Baltic Ground Services

„Baltic Ground Services“ (BGS) yra tarptautinis antžeminio aptarnavimo, krovinių ir keleivinių orlaivių aptarnavimo, nuledinimo, degalų tiekimo, ADR logistikos, mokymo paslaugų ir IT sprendimų tiekėjas. Dirbame 10 oro uostų visoje Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje ir didžiuojamės daugiau nei 16 metų patirtimi aviacijos rinkoje.

Mūsų profesionalų komanda kasmet yra atsakinga už daugiau nei 8 milijonus laimingų keleivių ir kasmet užtikrina sklandų 450 000 tonų orlaivių degalų tiekimą. Jei tai jums neatrodo įspūdinga, kviečiame padėti mums pasiekti dar geresnių rezultatų!

BGS priklauso „Avia Solutions Group“, pirmaujančiai aviacijos paslaugų grupei, turinčiai beveik 100 biurų ir gamybos centrų visame pasaulyje, kuriai priklauso daugiau nei 7 000 aukštos kvalifikacijos aviacijos profesionalų

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite: www.bgs.aero

Draugiška ir nuolat besišypsanti Mokymų skyriaus komanda ieško naujo komandos nario!

Darbo pobūdis:

  • Rengti mokymo medžiagą pagal aviacijos organizacijų rekomendacijas ir įmonės procedūras;
  • Vesti funkcinius mokymus darbuotojams pagal įmonės mokymo programas (eismo taisyklės oro uosto teritorijoje, operavimas vandens, asenizacijos, orlaivių vilkimo / stūmimo mašinomis, kt.)
  • Vesti funkcinius mokymus išorės klientams lietuvių / anglų kalbomis;
  • Kurti elektronines mokymo priemones, vaizdo pamokas, interaktyvius testus;
  • Planuoti ir administruoti mokymų procesus, tvarkyti mokymų dokumentus;
  • Kuruoti naujokų adaptacijos procesą;
  • Dalyvauti personalo mokymo projektuose;
  • Prisidėti prie mokymų sistemos tobulinimo;
  • Koordinuoti vairuotojų apmokymo procesą (organizuoti mokymus, kurti ir užtikrinti mokymų planų vykdymą, padėti darbuotojams atlikti e-mokymus, vesti mokymų dokumentaciją);
  • Praktinio apmokymo kuravimas / darbas su praktikos instruktoriais (praktikos mokomų temų administravimas, grįžtamojo ryšio surinkimas apie naujus darbuotojus, praktikos instruktorių įtraukimas į visą mokymų procesą, jų apmokymas).

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Prezentavimo gebėjimai;
  • Edukacinė ir/arba aviacinė patirtis;
  • Darbo kompiuteriu su multimedijos medžiaga įgūdžiai;
  • Gebėjimas struktūruotai ir vaizdingai perteikti informaciją;
  • Anglų kalba būtina, rusų kalba – privalumas.
  • Vairuotojo pažymėjimas B, C kategorijos. D kategorija – privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • Patį draugiškiausią, šauniausią kolektyvą, su kuriuo bus tikrai smagu dirbti;
  • Profesines augimo galimybes ir tobulėjimą aviacijos/logistikos srityse;
  • Naują ergonomišką biurą, apdovanojimus už naujas idėjas, picų/vaisių dienas;
  • Sveikatos draudimą (praėjus trims darbo mėnesiams);
  • Galimybę nemokamai naudotis vaikų dienos centru (esant poreikiui);
  • Galimybę nemokamai lankyti sporto salę pagrindinėje įmonės būstinėje;
  • Galimybę dirbti iš namų (priklausomai nuo darbo specifikos);
  • Nemokamą parkavimo vietą automobiliui (šalia ofiso);
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1980

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
hr@bgs.aero .
+37061867800

Kas mes?

„Baltic Ground Services“ (BGS) yra tarptautinis antžeminio aptarnavimo, krovinių ir keleivinių orlaivių aptarnavimo, nuledinimo, degalų tiekimo, ADR logistikos, mokymo paslaugų ir IT sprendimų tiekėjas. Dirbame 11 oro uostų visoje Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje ir didžiuojamės daugiau nei 16 metų patirtimi aviacijos rinkoje.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Eksporto vadybininkas (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2975
Galioja iki: 2024.04.25
Saugos sutarčių valdymo ekspertas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 1840 – 2760
Galioja iki: 2024.04.28
Saugumo specialistas (-ė)
Vilnius
€ 2300 – 2500
Galioja iki: 2024.05.24
KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)