37
AB „ENERGIJOS SKIRSTYMO OPERATORIUS" VADOVAS (-Ė) IR VALDYBOS NARYS (-Ė)
Ignitis Group

Ar norite tapti „Energijos skirstymo operatorius" dalimi?

Skelbiama atranka į AB „Energijos skirstymo operatorius" vadovo (-ės) (CEO) ir valdybos nario (-ės) poziciją. Kviečiame prisidėti prie energetiškai sumanaus pasaulio kūrimo.

Jūsų pagrindinės atsakomybės bus:

  • Bendrovės strategijos formavimas bei vykdymas, veiklos organizavimas ir jai iškeltų strateginių tikslų vykdymo užtikrinimas;
  • Tinklų segmento krypties vystymas „Ignitis grupė" strategijos apimtyje;
  • Naujų technologinių sprendimų bei energetikos inovacijų diegimas Bendrovėje;
  • Efektyvios Bendrovės veiklos, tvarių investicijų planavimas, rizikų valdymo, pagrindinių veiklų tęstinumo užtikrinimas  ir įgyvendinimo kontrolė;
  • Bendrovės atskaitomybės ir veiklos skaidrumo užtikrinimas pagal aukščiausius bendrovės standartus;
  • Ryšių su interesuotomis šalimis kūrimas ir palaikymas (stebėtojų taryba, Bendrovės akcininkais, valstybės institucijomis, darbuotojų atstovais, kontrolę ir priežiūrą vykdančiais subjektais ir kt.);
  • Bendrovės reprezentavimas, atstovavimas reguliuojančiose institucijose;
  • Efektyvios veiklos Bendrovės valdyboje organizavimas;
  • Tvarios, įsitraukusios organizacijos kūrimas, darbuotojų įvairovės ir įtraukties didinimas;
  • Vertybėmis grįstos lyderystės puoselėjimas Bendrovėje.
Tikimės, kad Jūs:

Atitinkate keliamus profesinius, bendruosius ir teisės aktuose nustatytus reikalavimus, kurie yra taikomi kandidatams į AB „Energijos skirstymo operatorius" vadovo (-ės) ir  ir valdybos nario (-ės) poziciją.

Bendrieji reikalavimai:

  • Ne žemesnis nei aukštasis universitetinis išsilavinimas arba jam prilygintinas (finansų, verslo vadybos ar ekonomikos srityje);
  • Įmonės ar įmonių grupės strategijos formavimo, įgyvendinimo, veiklos rezultatų analizės bei didelių pokyčių, ypač skaitmenizacijos srityje, įgyvendinimo patirtis;
  • Patirtis atstovaujant organizacijai santykiuose su trečiosiomis šalimis;
  • Lyderystė ir orientacija į rezultatą, puikūs komunikavimo, bendradarbiavimo su interesuotomis šalimis gebėjimai;
  • Gebėjimas formuoti ir auginti efektyvią vadovų komandą;
  • Nepriekaištinga reputacija.

Patirtis bei profesiniai reikalavimai:

  • Ne mažesnė nei 7 metų vadovavimo patirtis, iš jų – ne mažiau nei 5 metų patirtis aukščiausio lygmens vadovo ar pan. pozicijose (patirtis energetikos srityje – privalumas);
  • Puikūs strategijos formavimo ir įgyvendinimo įgūdžiai (patirtis įgyvendinant didelio masto infrastruktūros projektus – privalumas);
  • Gebėjimas veikti kompleksiškoje ir dinamiškoje aplinkoje, dirbti matricinėje struktūroje, derinti daugiapakopius susijusių šalių interesus ir efektyviai priimti sprendimus;
  • Puikūs anglų ir lietuvių kalbų įgūdžiai žodžiu ir raštu (ne žemesnis nei C1 ar jam prilygintas lygis);
  • Darbo kolegialiuose organuose patirtis ir/ar korporatyvinės valdysenos žinios.

Papildomi privalumai:

  • Darbo patirtis reguliuojamame versle ir/ar energijos skirstymo srityje bei Bendrovės veiklą reguliuojančių teisės aktų išmanymas būtų privalumas;
  • Vadovavimo įmonei patirtis (darbas vienasmeniame valdymo organe);
  • Energetikos sektoriaus veikimo principų supratimas, žinios ir energetikos sektoriaus vystymosi tendencijų bei ateities perspektyvų žinios/supratimas Lietuvos ir Europos kontekste;
  • Patirtis dirbant su viešojo intereso institucijų suinteresuotomis šalimis (angl. governmental institutions).
Prisijungti prie mūsų verta, nes:

Turėsite galimybę kartu kurti energetiškai sumanų pasaulį ir tvaresnę ateitį. Energetikos sektorius visame pasaulyje išgyvena nuolatinius pokyčius – įgyvendinkite juos ir kurkime vis geriau, sumaniau ir patogiau veikiančią energiją.

Papildoma informacija kandidatams:

  • AB „Ignitis grupė" strateginis planas;
  • AB „Ignitis grupė" strategija;
  • Akcininko lūkesčių raštas;
  • Valdybos nario (-ės) civilinės sutarties projektas.

Valdybos nario (-ės) veiklai apsibrėžti sudaroma civilinė sutartis, kurios terminas iki dabar veikiančios valdybos kadencijos pabaigos, t.y. 2022-12-26. Už veiklą Bendrovės valdyboje skiriamas fiksuotas mėnesinis veiklos valdyboje atlygis.

Bendrovės vadovo (-ės) pareigoms sudaroma terminuota (5 metų) darbo sutartis. Bendrovės vadovo (-ės) pareigybės atlygio informacija pateikiama žemiau.

„Ignitis grupė" įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2022 Lietuva", kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas.

„Ignitis grupė" yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant dėl jų rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Apie mus:

„Ignitis grupė" – didžiausia biržoje listinguojama bendrovė ir energetikos lyderė Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui.

AB „Energijos skirstymo operatorius" yra tarptautinės „Ignitis grupės" dalis: vienas iš dviejų pagrindinių grupės veiklos segmentų. Pagrindinės ESO veiklos yra: patikimos infrastruktūros užtikrinimas efektyviai investuojant, diegiant išmanius sprendimus ir energijos persiuntimas šalies gyventojams bei įmonėms; žaliosios transformacijos ir rinkos paslaugų įgalinimas per prielaidas atsinaujinančiai energetikai, elektromobilumui bei per skaitmeninius ir platforminius sprendimus rinkos dalyviams.

ESO rūpinasi daugiau nei 126 tūkst. km elektros linijų, eksploatuoja per 9 tūkst. km dujotiekių. Vertiname atvirumą, partnerystė yra mūsų stiprybės ženklas, o atsakomybė padeda būti nepralenkiama komanda. Jei visa tai Jums artima, kviečiame jungtis prie mūsų.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 7833 - 11280

Papildoma informacija: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR atstovas

„Ignitis grupė“ – tarptautinė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse, už taikomus aukščiausius standartus užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2022 Lithuania“.
Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui.

Kviečiame jį kurti drauge!

Įmonės tinklalapishttp://www.ignitisgrupe.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pirkimų - tiekimo direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Lietuva
€ 8000 – 12000
Galioja iki: 2024.04.24
Gamybos vadovas (techninė sritis)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 4100 – 5800
Galioja iki: 2024.05.02
Inovacijų ir tvarios plėtros vadovė (-as)
Valstybinių miškų urėdija, VĮ
Vilnius
€ 4590 – 5967
Galioja iki: 2024.05.03
Director of sales development for the Baltic states
Human Capital Center, MB
Kaunas
€ 10000 – 12000
Galioja iki: 2024.05.22
Pirkimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
Kesko Senukai Lithuania, UAB