42
Alliance for Recruitment
Audito darbo grupės vadovas (-ė)/ Audit senior

Darbo aprašymas

Tavo užduotys šiame darbe:

  • Visapusiškas dalyvavimas atliekant auditą:
    • Projekto planavimas, biudžetavimas, valdymas;
    • Darbų skirstymas ir delegavimas kitiems darbo grupės nariams bei jų atliktų užduočių tikrinimas;
    • Galimų rizikų vertinimas;
    • Audito rezultatų apibendrinimas, informacijos teikimas projektų vadovui/partneriui.
  • Paskirto audito klientų portfelio valdymas;
  • Klientų konsultavimas finansinių ataskaitų parengimo bei buhalterinės apskaitos klausimais;
  • Dalyvavimas teikiant kitas konsultacines paslaugas.

Reikalavimai

Jeigu Tu:

  • Turi bent 3-4 metų darbo patirtį audito/finansų srityje;
  • Išmanai Tarptautinius audito standartus;
  • Išmanai bei žinai Verslo apskaitos standartų ir Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų pagrindinius principus bei esminius skirtumus;
  • Nori įgyti (arba jau turi/laikai egzaminus) ACCA arba atestuoto auditoriaus kvalifikaciją;
  • Turi puikias anglų kalbos žinias;
  • Gebi organizuoti darbą ir planuoti laiką.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Karjeros galimybes, atsižvelgiant į Tavo lūkesčius ir tikslus;
  • Galimybę prisiimti atsakomybę ir pritaikyti bei tobulinti savo vadovavimo bei lyderystės įgūdžius;
  • Įdomų darbą su skirtingais projektais,  užduočių įvairovę (galimybė dirbti su didelėmis įmonėmis, finansų įstaigomis, viešojo intereso klientais);
  • Darbą šiuolaikiškoje ir jaunatviškoje komandoje.

Kiti privalumai:

  • Galimybė gauti finansavimą ACCA arba LAR egzaminų laikymui;
  • Sveikatos draudimas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Kristina Mėlynytė
+370 686 44963

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas - UAB „ROSK Consulting“ – sparčiai auganti audito, apskaitos, mokesčių ir teisės, turto ir verslo vertinimo bei finansų / verslo konsultacijų įmonė.