66
Šviesos technologijos, UAB
Pardavimų asistentė (-as)

Darbo aprašymas

  • Pardavimo sutarčių, atitikties deklaracijų produktams, kitų įmonės dokumentų ruošimas;
  • Sklandžios biuro veiklos bei tvarkos užtikrinimas;
  • Įeinančių, išeinančių ir vidaus dokumentų, skambučių valdymas bei administravimas;
  • Personalo dokumentų administravimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, atidumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office), lietuvių kalbos, raštvedybos taisyklių, dalykinio bendravimo taisyklių išmanymas;
  • Anglų kalbos žinio;
  • Tau nesvetima „multitasking“ sąvoka;
  • Esi komunikabili, organizuota, pozityvi asmenybė su puikiu humoro jausmu.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, atsakingą, kupiną iššūkių ir nenuobodų darbą;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes ;
  • Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką;
  • Konkurencingą atlyginimą atitinkantį Jūsų kvalifikaciją.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1383

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gintaras Neviera

UAB Šviesos technologijos – kokybiškų apšvietimo sprendimų lyderė Lietuvoje. Atstovaujame žinomus pasaulyje šviestuvų gamintojus – Zumtobel, Thorn, Deltalight ir daugelį kitų.

Siūlome kompleksiškus apšvietimo sprendimus namams, biurams, pramonės objektams, logistikos centrams gatvėms, parkams – nuo paprasčiausios rozetės iki sudėtingų apšvietimo sprendimų, apimančių projektavimo, instaliavimo ir paleidimo darbus! Kasdien bendraudami su architektais, interjero dizaineriais, statybų rangovais, projektuotojais, matome, kad vis daugiau gyventojų ir įmonių suvokia kokybiško apšvietimo reikšmę.

Kiekvienas įgyvendintas projektas džiugina mus, jaučiamės šiek tiek prisidėję, kuriant saugesnę, ekologišką ir energiją taupančią bei gražesnę aplinką mūsų vaikams ir mums visiems.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Galioja iki: 2024.04.28
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Galioja iki: 2024.04.20
Mid-level Salesforce Developer