55
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Personalo tarnybos vadovas (-ė)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą Personalo tarnybos vadovo (-ės) pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:
• Universiteto strateginio plano įgyvendinimas, personalo politikos formavimas ir valdymas, žmogiškųjų išteklių plėtros planavimas ir užtikrinimas.
• Personalo procesų organizavimas, administravimas ir tobulinimas, einamųjų darbų koordinavimas ir kontroliavimas, rezultatų užtikrinimas ir įgyvendinimas (konkursai (atestacijos), padalinių ir pareiginiai nuostatai, motyvacijos sistema, kompetencijų ugdymo modelis, vertinamieji pokalbiai, kvalifikacijos kėlimas, konsultavimas ir pan.).
• Organizacinės kultūros, vidinės komunikacijos, tarpusavio ryšių su darbuotojais formavimas ir palaikymas.
• Įvairių teisės aktų, vidaus dokumentų, reguliuojančių darbo santykius, žmogiškuosius išteklius, inicijavimas, rengimas ir koordinavimas.
• Teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais personalo statistikos ataskaitų bei duomenų apie Universiteto darbuotojų įskaitą teikimo Universiteto vadovybei ir / arba atsakingoms institucijoms koordinavimas.
• Tarnybos darbo organizavimas ir rezultatų pasiekimo užtikrinimas.

Reikalavimai kandidatui (-ei):
• Aukštasis universitetinis išsilavinimas (magistro kvalifikacinis laipsnis) (pageidautina – teisės arba verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija.
• Ne trumpesnė kaip 3 metų darbo patirtis žmogiškųjų išteklių valdymo, vadovavimo ar darbo teisės srityje.
• Gerai mokėti lietuvių kalbą. Mokėti ne mažiau kaip vieną Europos Sąjungos oficialią (ne gimtąją) kalbą (pageidautina – anglų kalbą) ne žemesniu kaip B1 lygiu.
• Analitinis mąstymas, veiklos organizavimo, planavimo ir valdymo įgūdžiai, procesų kontrolė, orientacija į rezultatą.
• Atsakingumas, iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai, aukšti kokybės ir etikos standartai.
• Puikūs informacijos rinkimo ir sisteminimo, viešojo kalbėjimo ir darbo komandoje įgūdžiai.

Mes siūlome:
• Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
• Galimybę prisidėti prie Universiteto veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves.
• Atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje.
• Kvalifikacijos kėlimą, komandiruotes, galimybę dalyvauti įvairiose sporto ir kultūrinėse Universiteto bendruomenės veiklose.

Siūlomas atlyginimas: nuo 2500 Eur neatskaičius mokesčių, už darbo veiklos rezultatus galimi priedai. Konkretus atlyginimas ir kitos darbo sąlygos aptariami atrankos metu.

Telefonas pasiteiravimui: 8 (37) 327270.

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti iki 2022 m. liepos 15d.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500

Papildoma informacija: Už darbo veiklos rezultatus galimi priedai. Konkretus atlyginimas ir kitos darbo sąlygos aptariami atrankos metu.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Personalo tarnyba
8 37 327270

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Komercijos direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 5500 – 6500
Galioja iki: 2024.04.20
COMPANY MANAGER IN LITHUANIA
CV-Online client
Vilnius
€ 3500 – 5000
Galioja iki: 2024.04.25
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES