706
Statinių remonto skyriaus Stalius dailidė
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS

Statinių remonto skyriaus Stalius dailidėLIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS

Reikalavimai kandidatui (-ei)

• Turėti kvalifikaciją įrodančius dokumentus;
• Turėti gerus bendravimo įgūdžius, laikytis etikos normų;
• Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai;
• Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas;

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės

• Atlikti staliaus darbus LSMU remontuojamuose objektuose;
• Gaminti medienos gaminius rankiniais, elektriniais įrankiais;
• Apdirbti medieną elektrinėmis medžio apdirbimo staklėmis;
• Gaminti, montuoti ir remontuoti medienos gaminius;

Mes siūlome

• Darbą draugiškame kolektyve ir reikiamas darbo priemones;
• Laiku mokamą atlyginimą;
• Darbo laikas: nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
• Siūlomas atlyginimas su priedais nuo 1200 Eur, neatskaičius mokesčių (galimas priedo padidinimas priklausomai nuo darbo efektyvumo).

STUDENTŲ PRIĖMIMO KOORDINATORIUS (-Ė)
Kauno technologijos universitetas
Kaunas
€ 1500 – 1500
Galioja iki: 2022.09.28
Studijų departamento koordinatorius (-ė)
Kaunas
€ 1070 – 1200
Galioja iki: 2022.10.02
Vyresnysis projektų vadovas I Energetikos/ Aplinkos apsaugos projektai
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Vilnius
€ 2200 – 2500
Galioja iki: 2022.09.30
PROJEKTO KOORDINATORIUS (-Ė) (terminuota darbo sutartis)
Kaunas
€ 9.94 – 9.94
PAID INTERNSHIP FOR PRODUCTION QUALITY
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 750 – 750
Galioja iki: 2022.10.08
Prekių užsakymų specialistas (-ė)
Lidl Lietuva, UAB
Kaunas
€ 1575 – 1980
Galioja iki: 2022.12.25