1170
Jaunesnysis (-ioji) pardavimų vadybininkas (-ė) / Junior Sales Manager
Northcliffe lighting, UAB

Jaunesnysis (-ioji) pardavimų vadybininkas (-ė) / Junior Sales ManagerNorthcliffe lighting, UAB

Jaunesniojo (-sios) pardavimų vadybininko (-ės) / Junior Sales Manager

Darbo pobūdis:

 Aktyvi naujų klientų paieška;
 Užsienio rinkų analizė;
 Klientų poreikių indentifikavimas, komercinių pasiūlymų klientams rengimas, pristatymas;
 Optimalių sprendimų kūrimas, derybų vedimas, sutarčių ruošimas ir derinimas;
 Naujų klientų duomenų bazės kūrimas;
 Kiti skyriaus vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai:
 Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
 Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
 Sugebėjimas dirbti sistemingai, atsakingai ir motyvuotai;
 Orientacija į rezultatą;
 Gebėjimas atstovauti įmonę susitikimuose su klientais;
 Komunikabilumas ir pasitikėjimas savimi;
 Atsakingumas, kruopštumas, pozityvumas bei gebėjimas dirbti savarankiškai;
 Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
 Vairuotojo pažymėjimas.

Kompanija siūlo:

 Darbą tarptautinėje kompanijoje;
 Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokestį;
 Visas socialines garantijas;
 Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes.

Gali būti studentas (-ė).

Gyvenimo aprašymą kartu su pageidaujamu darbo užmokesčiu su nuoroda „Jaunesnysis (-ioji) pardavimų vadybininkas (-ė)“ siųskite adresu: info@northcliffe.org
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

NORTHCLIFFE LIGHTING, UAB is currently looking for a new team member to work in Kaunas:
Junior Sales Manager

Job description:

 Active search for new clients;
 Analysis of foreign markets;
 Identification of customer needs, preparation and presentation of commercial offers to customers;
 Negotiations, preparation and coordination of contracts;
 Creation of new customer database;
 Other tasks assigned by the head of the department.

Requirements:
 High/higher education;
 Excellent knowledge of English (oral and written);
 Ability to work systematically, responsibly and to be motivated;
 Orientation to the result;
 Ability to represent the company in meetings with clients;
 Communicability and self-confidence;
 Responsibility, ability to work independently;
 Good computer skills;
 Driver's license.

Company offers:

 Work in an international company;
 Competitive and motivating salary;
 All social guarantees;
 Opportunities for professional and personal development.

Students are also welcome.

Please send your CV together with salary expectations with the reference "Junior Sales Manager" to: info@northcliffe.org
We guarantee confidentiality. We will inform only selected candidates.

SALES DEVELOPMENT MANAGER (ACMI)
Klasjet
Vilnius
€ 2455
Galioja iki: 2022.10.26
JAUNESNYSIS UŽSAKYMŲ ADMINISTRATORIUS
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 1200 – 1570
Galioja iki: 2022.10.28
Sales Team Lead
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3300 – 4200
Galioja iki: 2022.10.13
PARDAVĖJAS (-A) ŠILUTĖS PL. KLAIPĖDOJE
MAXIMA
Klaipėda
€ 790 – 890
Galioja iki: 2022.10.14
KASININKAS-PARDAVĖJAS (-A) JUSTINIŠKĖSE VILNIUJE
MAXIMA
Vilnius
€ 790 – 890
KASININKAS-PARDAVĖJAS (-A) PC CUP VILNIUJE