59
Aplinkosaugos vyresnysis inžinierius (-ė) - Darbuotojų saugos ir aplinkosaugos skyriuje
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Requirements for candidates

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis išsilavinimas (aplinkosaugos, elektros inžinerija);
• ne mažesnė kaip 3 metų patirtis aplinkosaugos srityje (dalyvavęs projektinėje veikloje, kuravęs aplinkosauginius klausimus, sprendęs aplinkos taršos, fizikinių veiksnių, triukšmo poveikio aplinkai klausimus);
• geras aplinkosaugos reikalavimų reglamentuojančių atliekų, naudojamų cheminių medžiagų, nuotekų tvarkymą, taršos identifikavimą ir apskaitos vykdymą, fizikinių veiksnių poveikio aplinkai vertinimą, aplinkosaugos reikalavimų taikymą statyboje, poveikio aplinkai vertinimą ir kt. išmanymas;
• patirtis rengiant vidinius teisės aktus, raštus institucijoms.
• geri anglų kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu;
• gebėjimas argumentuoti pasiūlymus, sprendimus;
• geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
• vairuotojo pažymėjimas;
• komunikabilumas, kūrybiškumas, organizuotumas, atsakingumas, iniciatyvumas.
Privalumai
• darbo patirtis energetikos įmonėje;
• VK arba AK apsaugos nuo elektros kategorija;

Job description

Darbo aprašymas

• aplinkosaugos politikos įgyvendinimas (priemonių nustatytiems tikslams įgyvendinti numatymas, kontrolė ir ataskaitų rengimas);
• aplinkosaugos vadybos sistemos diegimas ir nuolatinis palaikymas (ISO 14001);
• tvarkos aprašų, raštų, susijusių su aplinkos apsauga, institucijoms, gyventojams rengimas. Nustatytų reikalavimų įgyvendinimo kontrolės atlikimas;
• rangovams, eksploatuojantiems perdavimo tinklo įrenginius ir statinius aplinkosaugos reikalavimų nustatymas ir jų įgyvendinimo kontrolės organizavimas ir vykdymas;
• techninių reikalavimų vandens nuotekų valymo įrenginiams bei reikalavimų, susijusių su aplinkosaugos įrenginių eksploatavimu rengimas;
• rekonstruojamų ar naujai statomų objektų projektavimo užduoties aplinkosauginės dalies rengimas, techninių projektų peržiūra ir derinimas;
• planuojamų statyti objektų poveikio aplinkai vertinimo užduočių rengimas ir dalyvavimas darbo grupėse visuose poveikio aplinkai vertinimo vykdymo etapuose;
• inicijavimas, dalyvavimas projektinėje veikloje numatant priemones mažinančias neigiamą poveikį aplinkai;
• aplinkos apsaugos monitoringų organizavimas;
• darbuotojų konsultavimas bei mokymas aplinkosaugos klausimais;
• naudojamų cheminių medžiagų ir preparatų, ozono sluoksnį ardančių medžiagų ir šiltnamio efektą sukeliančių medžiagų ir kt. ataskaitų rengimas ir pateikimas aplinkosaugos institucijoms;
• dalyvavimas ENSO-E ir kt. veiklose, darbo grupėse aplinkosaugos klausimais.

What we offer

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:
• galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
• palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
• dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
• vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
• galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
• darbo užmokestį nuo 2000 EUR iki 2700 EUR (su mokesčiais), ir kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2700

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g. 8, Vilnius 05131, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Dalia Sipavičiūtė
+37069845813

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Galioja iki: 2024.04.28
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius