29
KOMUNIKACIJOS PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS)
Tetas, UAB
Tetas, UAB
Tetas, UAB

Tetas, UAB

DARBO POBŪDIS:

• bendrovės komunikacijos strategijos, įvaizdžio kūrimas ir stiprinimas, pasitelkiant gerąsias pasaulines praktikas;
• komunikacijos planų ir projektų rengimas bei įgyvendinimas bendrovės mastu, biudžeto planavimas ir valdymas;
• bendrovės atstovavimas įvairiose projektinėse veiklose – renginiuose, karjeros dienose, konferencijose;
• nuolatinės bendrovės komunikacijos socialiniuose tinkluose (medijoje) užtikrinimas;
• glaudus bendradarbiavimas ir kolegų konsultavimas komunikacijos klausimais, požiūrio į komunikacijos svarbą formavimas/ugdymas.

REIKALAVIMAI:

• aukštasis išsilavinimas (pageidautina komunikacijos, žurnalistikos, rinkodaros ar viešųjų ryšių srityje);
• savarankiško darbo patirtis ne mažesnėje nei vidutinio dydžio organizacijoje ar komunikacijos agentūroje (privalumas – įmonių grupėje);
• puikūs organizaciniai, komunikavimo įgūdžiai, mokėjimas aiškiai, vizualizuojant perteikti svarbiausią informaciją;
• sklandus minčių dėstymas, greita orientacija, gebėjimas idėjas paversti „kūnu“;
• stipri orientacija į rezultatą ir kryptingas užsibrėžtų tikslų siekimas, stiprios lyderio savybės;
• puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Bizagi/Visio ar kitų projektavimo programų žinios);
• labai geras anglų kalbos mokėjimas;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

KANDIDATUI SIŪLOME:

• kadangi tai nauja pozicija bendrovėje, turėsite laisvę kurti, diegti ir vystyti komunikacijos sritį;
• įgyti naujų kompetencijų dirbant su tikrais savo srities ekspertais;
• įgyvendinti unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbant vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
• dirbti įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
• galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose – investuosime į Tavo profesinį tobulėjimą;
• draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą visame pasaulyje (išskyrus Ukrainą, Baltarusiją ir Rusiją), nes darbuotojo sauga ir sveikata – prioritetas Nr. 1;
• galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų;
• dalyvauti bendrovės renginiuose ir kartu kurti kūrybišką bei inovatyvią darbo aplinką!

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2500

Papildoma informacija: Ir metinė kintamoji atlygio dalis iki 20 % (atsižvelgiant į pasiektus rezultatus). Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office MS Visio

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Aušra Enzi
+370 61685960

Įmonės tinklalapishttp://www.tetas.lt