492
Finansų analitikas (-ė) (211806BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Finansų analitikas (-ė) (211806BR)THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

• Įmonės veiklos ekonominių ir finansinių rezultatų analizavimas, rodiklių skaičiavimas bei analizių teikimas vadovybei bei padaliniams;
• Dalyvavimas sudarant įmonės biudžetą ir atnaujinant prognozes;
• Duomenų raportavimas į verslo valdymo sistemas CMR (Corporate Management Reporting), Workday ir kt.;
• Duomenų valdymo sistemų (EDW ir kt.) duomenų analizavimas, teikimas ir komentavimas vidiniams ir išoriniams klientams;
• Duomenų teisingumo kontrolės sistemų diegimas ir administravimas. Periodiškas duomenų teisingumo kontroliavimas ir analizavimas.

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis finansinis, ekonominis arba matematinis išsilavinimas;
• Geros anglų kalbos žinios (B2 lygis);
• Labai geri MS Office (Excel, Access), apskaitos ir verslo analitinių programų įgūdžiai.

Privalumai:
• Analitinio darbo patirtis. Patirtis finansų analizės ar audito srityse;
• Loginis ir analitinis mąstymas bei gebėjimas dirbti komandoje.

Mes Jums siūlome:

• Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą;
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką;
• Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje;
• Nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje, išmokamas vienkartinis priedas;
• Atlyginimą 1500 - 2900 €/Mėn. neatskaičius mokesčių bei motyvacinį papildomų naudų paketą

Sales Team Lead
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3300 – 4200
Galioja iki: 2022.10.13
Senior Financial Risk Analyst
Gelvorasergel, UAB
Vilnius
€ 2800 – 3636
Galioja iki: 2022.10.27
BUHALTERIS (-Ė)
D-Pizza, UAB
Vilnius
€ 1383 – 2104
Galioja iki: 2022.10.23
Country Business Controller
Vilniaus Duona, UAB
Vilnius
€ 3200
Galioja iki: 2022.10.20
Valdybos pirmininko padėjėja (-as) - (verslo įmonių grupė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB
Vilnius
€ 2455 – 3306
Galioja iki: 2022.10.29