37
STATYBOS DARBŲ VADOVO (-ĖS) VISOJE LIETUVOJE
Tetas, UAB
Tetas, UAB
Tetas, UAB

Tetas, UAB

DARBO POBŪDIS:

  • valdyti statybos darbų eigą ir užtikrinti darbų atlikimą pagal statinio, projekto reikalavimus (saulės parkų statyba);
  • užtikrinti ir kontroliuoti statybos darbų atlikimą pagal nustatytus terminus;
  • bendradarbiauti su subrangovais statybos darbų valdymo klausimais;
  • laikytis darbų vykdymo technologijų bei kokybės užtikrinimo/ kontrolės reikalavimų;
  • rengti dokumentaciją, susijusią su statybų vykdymu ir priežiūra;
  • kontroliuoti medžiagų ir atliktų darbų kiekius;
  • užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų vykdymą statybos objekte.

REIKALAVIMAI KANDIDATUI:

  • aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas;
  • sėkminga statinio statybos darbų vadovo patirtis (privalumu laikysime patirtį saulės parkų statyboje);
  • puikus bendrųjų statybos procesų ir darbų išmanymas, brėžinių skaitymas;
    gebėjimas valdyti projektą laike ir biudžete;
  • gebėjimas efektyviai vadovauti ir bendradarbiauti;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
  • būtinas ne žemesnis kvalifikacijos: galiojantis SPSC neypatingojo statinio statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas (statiniai: kitos paskirties inžineriniai statiniai, taip pat minėti statiniai, esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje. Darbo sritys: žemės darbai; statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas; procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimas; statinio nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerinių sistemų įrengimas).

KANDIDATUI SIŪLOME:

  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą visame pasaulyje (išskyrus Ukrainą, Baltarusiją ir Rusiją), nes darbuotojo sauga ir sveikata – prioritetas Nr. 1;
  • investuosime į Tavo profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • įgysi naujų kompetencijų dirbant su tikrais savo srities ekspertais;
  • įgyvendinsi unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbdamas vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • dirbsi įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
  • pakviesime Tave dalyvauti Bendrovės renginiuose, kartu kurti kūrybišką ir inovatyvią darbo aplinką;
  • numatoma kintama atlygio dalis ir/ar priedai, atsižvelgiant į darbo rezultatus bei nustatytus rodiklius, kurie yra nustatomi darbo sutartyje ir/ar kitame darbdavio vidaus dokumente. Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams;
  • darbo laikas – visa darbo diena;
  • darbo sutarties rūšis – neterminuota;
  • darbo vieta/objektai – visa Lietuva (centrinis biuras – Kaune).

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2800 - 3200

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Edita Šimanec
+370 69760727

Įmonės tinklalapishttp://www.tetas.lt