773
Vyr. inžinierius (-ė) darbui su medicinine įranga (0,5 etato)
NKC, Nacionalinis kraujo centras

Vyr. inžinierius (-ė) darbui su medicinine įranga (0,5 etato)NKC, Nacionalinis kraujo centras

VšĮ Nacionalinis kraujo centras - didžiausia kraujo donorystės įstaiga Lietuvoje, krauju aprūpinanti visos šalies asmens sveikatos priežiūros įstaigų pacientus.
Šiuo metu ieškome:
VYRIAUSIOJO (-SIOSIOS) INŽINIERIAUS (-ĖS)
(Darbas – Vilniaus m.)

DARBO POBŪDIS:

• Organizuoti ir ir dalyvauti medicinos prietaisų ir įrangos įsigijimo, instaliavimo, gedimų šalinimo, techninės priežiūros remonto darbų priėmimo procesuose;
• Atlikti medicinos priemonių (prietaisų) ir įrangos valdymo proceso įgyvendinimą ir jo laikimąsi.

REIKALAVIMAI:

• Turėti aukštąjį universitetinį inžinerinį arba jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį);
• Žinoti medicinos prietaisų ir įrangos, instaliavimo, remonto, surinkimo – išrinkimo darbų technologinius procesus, tikslumo patikrinimo, bandymo atlikimo metodus ir tinkamumo patvirtinimo (validavimo) pagrindinius principus;
• Gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti veiklą, rinktis darbo metodus;
• Sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

MES SIŪLOME:

• Tapti didžiausios kraujo donorystės įstaigos Lietuvoje komandos nariu;
• 0,5 pareigybės darbo krūvį;
• Įdomų, atsakingą ir kasdienių iššūkių kupiną darbą;
• Mokymus ir profesinės kvalifikacijos kėlimą;
• Draugišką kolektyvą.
• Darbo užmokestį – 2307 Eur (neatskaičius mokesčių) už 1,0 pareigybės darbo krūvį.

ADMINISTRATORIUS (-Ė)
Vilnius
€ 1971
Galioja iki: 2022.10.23
Vystymo projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 3800 – 4700
Galioja iki: 2022.09.30
SD Shift Supervisor
Embassy of the United States
Vilnius
€ 1.3 – 1.75
Galioja iki: 2022.10.06
Projektų vadovas (-ė)
Kingsbud Sp. z o. o. Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2300
Galioja iki: 2022.10.20
Klientų patirties ir organizacinės kultūros vystymo vadovas
Tokvila, UAB
Vilnius
€ 3000 – 5000
Delta Management Solutions, UAB
Vilnius