28
Tekstilės presuotojas (-a) 0,75 ETATU
Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Kviečiame prie mūsų komandos jungtis žmones, norinčius papildomai užsidirbti.
Darbas 0,75 etato.
Darbo valandos 17-23 val. Nuo pirmadienio iki penktadienio.
Jūs būsite atsakingas už tekstilės gaminių presavimą.

Reikalavimai darbuotojui

Iš Jūsų tikimės tvarkingumo, stropumo, darbštumo ir sąžiningumo.
Neturinčių darbo patirties – apmokysime.
Jei turite autokrautuvo pažymėjimą - didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Atlyginimą nuo 900 eurų į rankas, kuris taip pat priklausys nuo asmeninių darbo rezultatų.
Stabilų, ilgalaikį darbą.
Patogų darbo grafiką – dirbsime nuo pirmadienio iki penktadienio, darbo laikas - nuo 17.00 iki 23.00.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7.
Finansinius skatinimus įvairiomis progomis.
Draugišką komandą, kurioje iškart tapsite pilnaverčiu nariu.
Šiltą ir patogią darbo vietą, patogų privažiavimą viešuoju transportu. Darbo vieta -Vilnius, Šaltupio g. 9B (Žemieji Paneriai).
Laukiame jūsų - prisijunk!

Susidomėjusius prašome paskambinti telefonu, 867388993 arba siųsti gyvenimo aprašymą.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1383

Papildoma informacija: atlyginimas - nuo 900 eurų į rankas. Darbo užmokestis priklausys nuo asmeninių darbo rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Šaltupio g. 9B (Žemieji Paneriai)

Laikas

  • Darbas po paskaitų
  • Ne visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 1000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt