32
PLĖTROS IR PRODUKTŲ SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)
Tetas, UAB
Tetas, UAB
Tetas, UAB

Tetas, UAB

DARBO POBŪDIS:

• Bendrovės plėtros ir produktų strategijos formavimas, planavimas, kūrimas ir įgyvendinimas;
• rinkos tendencijų analizavimas ir verslo plėtros galimybių nustatymas;
• Bendrovės paslaugų (elektros tinklo įrengimo, atsinaujinančių energetinių išteklių vystymo ir kt.) pardavimai;
• EPSO-G įmonių grupės integruoto planavimo ir stebėsenos politikos kuravimas ir įgyvendinimas Bendrovėje;
• pasiūlymų rengimas, derybos, sutarčių sudarymas, jų administravimas iki sutartinių įsipareigojimų įvykdymo, apimant pardavimus B2B ir B2C segmentuose Lietuvos ir užsienio rinkose;
• ilgalaikių ir tvarių ryšių plėtojimas su esamais ir būsimais klientais bei jų poreikių išsiaiškinimas, konsultavimas, bendravimas;
• stiprios komandos sukūrimas ir ugdymas.

REIKALAVIMAI:

• aukštasis universitetinis išsilavinimas (verslo ir vadybos studijų kryptis);
• ne mažesnė kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtis verslo vystyme;
• rinkos išmanymas ir verslumo jausmas;
• aukšto lygio komunikacijos, bendradarbiavimo ir vadovavimo komandai įgūdžiai;
• lyderystė, lankstumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, strateginis bei analitinis mąstymas, orientacija į rezultatus, derybiniai įgūdžiai;
• gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje ir mobilizuoti komandą siekiant užsibrėžtų tikslų;
• sklandi lietuvių kalba ir puikūs anglų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu);
• puikūs MS Office darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• vairuotojo pažymėjimas.

KANDIDATUI SIŪLOME:

• įgysi naujų kompetencijų dirbant su tikrais savo srities ekspertais;
• įgyvendinsi unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbdamas vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
• dirbsi įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
• investuosime į Tavo profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
• draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą visame pasaulyje (išskyrus Ukrainą, Baltarusiją ir Rusiją), nes darbuotojo sauga ir sveikata – prioritetas Nr. 1;
• galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų;
• dalyvauti Bendrovės renginiuose ir kartu kurti kūrybišką bei inovatyvią darbo aplinką!

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 4000 - 4900

Papildoma informacija: Ir metinė kintamoji atlygio dalis iki 30 % (atsižvelgiant į pasiektus rezultatus). Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aušra Enzi
+370 61685960

Įmonės tinklalapishttp://www.tetas.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Senior Sales Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3600 – 5000
Galioja iki: 2024.05.09
Vyr. kredito analitikas (-ė) Stambių verslo klientų departamente
"Swedbank", AB
Vilnius
€ 3200 – 4800
Galioja iki: 2024.04.28
Vyresnysis specialistas (-ė) (Licencijavimo skyriuje)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 2432 – 3040
Galioja iki: 2024.05.22
Nuotolinių kanalų aptarnavimo centro vadovas (-ė)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 4116 – 6174
Galioja iki: 2024.05.10
Prekės ženklo vystymo vadovas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 3800 – 4140
Galioja iki: 2024.05.08
Vyr. pardavimų procesų ir produktų vadybininkas
Lietuvos draudimas, AB
Vilnius
€ 2900 – 3500
Galioja iki: 2024.05.15