38
Elektros energijos apskaitos vyresnysis inžinierius (-ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

• aukštasis elektrotechnikos, elektros inžinerijos, automatikos ar elektronikos išsilavinimas;
• gebėjimas suprasti ir analizuoti energetikos objektų elektrines schemas, EEA naudojamos įrangos (standartai IEC 62053, IEC 62056, IEC 61869) ir duomenims perduoti skirtos įrangos (standartai IEC 62056, IEC 60870-5-104) veikimo principų išmanymas;
• geri MS Office įgūdžiai;
• techninės anglų kalbos žinios (suprasti/skaityti techninę literatūrą anglų kalba);
• gebėjimas bendrauti su klientais ir atstovauti bendrovę;
• atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas, žingeidumas, iniciatyvumas;
• vairuotojo B kategorijos pažymėjimas.

Privalumai:
• EEA ar duomenų surinkimo sistemų projektavimo, derinimo patirtis elektros perdavimo/skirstomojo tinklo transformatorinėse pastotėse;
• 2 metų darbo elektros įrenginių antrinėse grandinėse su matavimo ir informacijos surinkimo bei perdavimo įranga (valdikliais) patirtis;
• darbo patirtis elektros energetikos arba kitose skaitmenines apskaitos sistemas turinčiose organizacijose;
• elektroninių EEA ir matavimo įrenginių įrengimo, bandymo apimčių ir normų bei LR elektros įrenginių eksploatavimo teisės aktų žinios;
• AK elektrotechnikos darbuotojo kvalifikacija.

Darbo aprašymas

* rengti 400/330/110/10 kV elektros perdavimo tinklo elektros apskaitoje (EEA) ir EEA duomenų surinkimui naudojamos įrangos techninius reikalavimus, tipinius ir netipinius EEA sprendinius;
* rengti bendrovės energetikos objektų statybos ir rekonstravimo projektavimui skirtas užduotis bei klientų prijungimo prie perdavimo tinklo sąlygas, vertinti ir derinti naujai statomų ir rekonstruojamų transformatorinių pastočių bendrovės ir prijungiamų prie perdavimo tinklo klientų EEA parengtus techninius projektus;
* domėtis EEA naudojamos ir duomenims perduoti skirtos įrangos naujovėmis ir inovacijomis, analizuoti galimybes jas pritaikyti rengiant elektros perdavimo tinklo EEA standartinius techninius reikalavimus ir sprendinius;
* dalyvauti teisės aktų ir norminių dokumentų, susijusių su EEA įrengimu rengimo ir tobulinimo darbo grupėse;
* bendrovės klientų ir statybos rangovų konsultavimas elektros energijos apskaitos įrengimo klausimais.

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:
• galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
• palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
• dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
• vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose
• galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
• papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
• darbo užmokestį nuo 2100 EUR iki 2800 EUR (su mokesčiais), kintama atlygio dalis iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.
Pabendraukime ir papasakosime apie visa tai išsamiai. Kurkime Lietuvos energetikos ateitį kartu!

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2100 - 2800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g. 8, Vilnius 05131, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel Automation

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Dalia Sipavičiūtė
+37069845813

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu