40
Projektų vadovas (-ė) Sinchronizacijos programos įgyvendinimo centre
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

• aukštasis inžinerinės srities universitetinis išsilavinimas;
• ne mažiau kaip 5 metų darbo patirtis projektų valdyme energetikos, telekomunikacijų, transporto ar komunalinio ūkio srityse;
• mažiausiai 2 sėkmingai įgyvendinti infrastruktūriniai projektai;
• statybos techninių reglamentų bei gen. rangos principų išmanymas;
• labai geri anglų kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu (B2);
• atsakingumas, organizuotumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, orientacija į tikslą.

Darbo aprašymas

• užtikrinti sklandų ir sėkmingą projekto įgyvendinimą;
• kontroliuoti projektui iškeltų tikslų (apimtis, biudžetas, terminai, kokybė) vykdymą, vertinti ir valdyti KPI nuokrypių rizikas, efektyviai valdyti projekto pokyčius;
• planuoti ir organizuoti projekto komandos darbą bei koordinuoti rangovų atliekamus darbus;
• organizuoti visų dokumentų, reikalingų projektų įgyvendinimui ir kontrolei, parengimą;
• koordinuoti suinteresuotų šalių interesus, užtikrinti sklandžią ir veiksmingą komunikaciją tarp Bendrovės ir suinteresuotų šalių bei visuomenės.

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:
• atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
• savirealizacijos ir augimo galimybes, mokymus;
• sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio) ir pažangią vadybą;
• galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
• darbo užmokestį nuo 3000 EUR iki 3900 EUR (su mokesčiais) nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį, kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 3900

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g. 8, Vilnius 05131, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Živilė Jakimavičienė

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu