63
APLINKOS APSAUGOS SPECIALISTAS/-Ė
Biosistema, UAB

UAB „BIOSISTEMA“ 18 metų teikia aplinkosauginių dokumentų rengimo, apskaitų vedimo paslaugas, atlieka aplinkosauginius veiklos auditus, veda mokymus.

Darbo pobūdis:

  • Aplinkosauginės dokumentacijos (atliekų, gaminių, pakuotės apskaitų) rengimas GPAIS sistemoje;
  • Įvairių aplinkosauginių ataskaitų pildymas ir teikimas;
  • Mokesčių deklaracijų pildymas ir kitos aplinkosauginės dokumentacijos rengimas;
  • Darbas su duomenų bazėmis;
  • Bendravimas su klientais, jų atstovavimas valstybinėse institucijose.

Reikalavimai:

  • Puikus kompiuterinis raštingumas (Microsoft office paketas);
  • Komunikabilumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (vairavimo patirtis).

Privalumai:

  • Teisės pagrindai.

Mes jums siūlome:

  • Galimybę įgyti teisinių žinių aplinkosaugos-verslui srityje, bei tapti aplinkosaugos teisės specialistu;
  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį su darbo užmokesčio dalimi: priklausančią nuo atliktų darbų apimties bei dalykinių kompetencijų augimo;
  • Galimybę taikyti lankstų darbo grafiką (biuras-namai);
  • Visas socialines garantijas.

Pokalbiui pakviesime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis atlyginimas (bruto): Nuo 1500 iki 2500 €

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Fabijoniškių g. 96
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Povilas Baltusevičius

Įmonės tinklalapishttp://biosistema.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)