35
Bajtel.LT, UAB
Jaunesnysis pardavimų vadybininkas (-ė)

Reikalavimai darbuotojui

Panaši darbo patirtis
Puikūs bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai
Patirtis dviračių, elektronikos prekyboje būtų didelis privalumas
Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios būtų privalumas)
Darbo kompiuteriu įgūdžiai: MS Excel, PowerPoint, Outlook
Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis (kuras ir nusidėvėjimas kompensuojami)

Darbo pobūdis

Santykių su esamais ir naujais klientais kūrimas ir palaikymas
Naujų klientų paieška
Tekstų vertimas iš anglų kalbos
Pagalba renginių metu kai įmonė organizuoja parodas
Kartais pavaduoti parduotuvės darbuotojus, įmonei priklauso firminė GARMIN parduotuvė

Įmonė siūlo

Laiku mokamą atlyginimą

Priedą už pasiektus rezultatus

Kompensuojamas darbo keliones į užsienį

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1568 - 1927

Papildoma informacija: Atlyginimo sudedamosios: Bazinis atlyginimas, Priedas - priklausantis nuo rezultatų, Užduočių įvykdymas procentine išraiška, Automobilio nusidevėjimas

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    S. Neries g. 21

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel PowerBI MS Teams

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gediminas Matas

SIA „Bajtel.LV“ yra išskirtinis Garmin, Cardo-Scala, Ram-Mount ir Smart Home produktų platintojas Baltijos šalyse. Įkurta 2007 m. Rygoje, Latvijoje, įmonė yra sparčiai auganti ir nuolatos plečianti savo asortimentą naujais gamintojais.

Įmonės tinklalapishttp://www.garminshop.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Aviacijos saugumo specialistas / specialistė
LIETUVOS ORO UOSTAI, AB
Vilnius
€ 1900 – 2400
Galioja iki: 2024.05.03
Direktoriaus padėjėja (-as) - teisininkė (-as)
Admeo, UAB
Vilnius
€ 2250 – 2450
Galioja iki: 2024.04.19
Head of Legal
Heston Airlines, UAB
Vilnius
€ 7000
Galioja iki: 2024.05.11
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas