40
MILA Baltics, UAB
ADMINISTRATORĖ (-IUS), TIEKIMO VADYBININKĖS ASISTENTĖ (-AS)

Darbo pobūdis:

  • Sutarčių administravimas;
  • Skambučių administravimas ir nukreipimas;
  • Įmonės dokumentų rengimas ir tvarkymas, sąskaitų - faktūrų pajamavimas;
  • Bendravimas su prekių tiekėjais;
  • Korespondencijos tvarkymas;
  • Biuro prekių užsakymas pagal poreikį;
  • Įvairių raštų ir kitos dokumentacijos rengimas, tikrinimas, registravimas;
  • Įmonės darbų saugos dokumentų tvarkymas;
  • Įmonės svečių, partnerių sutikimo organizavimas, apgyvendinimo, maitinimo užsakymas;
  • Kitų vadovo pavestų darbų atlikimas.

Reikalavimai:

  • Didelis noras dirbti tokio pobūdžio darbą;
  • Darbo patirtis panašiose pareigose;
  • Puikūs darbo planavimo bei organizavimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Rusų, anglų kalbos žinios;
  • Raštvedybos žinios;
  • Sąžiningumas, atsakingumas, atidumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, noras mokytis ir dalintis savo žiniomis su kitais.

Mes Jums siūlome:

  • Darbą perspektyvioje įmonėje;
  • Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Terminuotą darbo sutartį (1-2 m.).

Gyvenimo aprašymą siųsti jurate@mila.lt
Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Kirtimų g. 59a, Vilnius
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Jūratė Mišurienė
+37060244158

Didmeninė prekyba langų/durų furnitūra

Sėkmingai virš 20 metų dirbanti stabili įmonė, priklausanti tarptautinei Arran Isle Ltd. grupei https://www.arranisle.com/, specializuojanti b2b sektoriuje langų ir durų komponentų gamyboje ir distribucijoje.

Nuo 2022 metų birželio 17d. įmonė priklauso ASSA ABLOY koncernui

Įmonės tinklalapishttp://www.mila.lt, www.mila.co.uk

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

MUITINĖS TARPININKO ATSTOVAS (-Ė)
S.B. kontora, UAB
Vilnius
€ 1341 – 1341
Galioja iki: 2024.05.23
Rytų Lietuvos Klientų aptarnavimo centro Vilniaus padalinio specialistė (-as)
Regitra, VĮ
Vilnius
€ 1290 – 1450
Galioja iki: 2024.05.25
Projektų administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1930 – 2500
Galioja iki: 2024.04.26
Gyvybės draudimo konsultantas (-ė) Alytuje
PZU Lietuva gyvybės draudimas
Alytus
€ 1000 – 3000
Modus Asset Management Investment Associate
Modus Group
Vilnius
€ 2600
Second line remote support specialist
StrongPoint, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2550