688
Vyresnysis apskaitininkas
Sun Investment Group

Vyresnysis apskaitininkasSun Investment Group

Darbo pobūdis:

• Įmonių grupės buhalterinės apskaitos tvarkymas;
• Sąskaitų derinimas;
• Finansinių ataskaitų ir deklaracijų rengimas;
• Skolų derinimas, mokėjimai;
• Darbo užmokesčio skaičiavimas;
• Mėnesių / metų uždarymai.

Reikalavimai:

• Apskaitos / buhalterinis / finansinis išsilavinimas;
• Ne mažiau nei 3 metų sėkminga vyr. buhalterio darbo patirtis;
• LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius išmanymas;
• Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas, atsakingumas;
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Puikūs organizaciniai ir laiko valdymo įgūdžiai;
• Geri bendravimo įgūdžiai;
• Pukūs Anglų kalbos įgūdžiai.

Mes siūlome:

• Galimybę dirbti kartu su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
• Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybės mokantis iš kitų ir dalyvaujant profesinio mokymo programose;
• Profesinio augimo ir tobulinimo galimybes ambicingoje kompanijoje;
• Lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
• Ambicingus darbinius iššūkius;
• Atvirą bendravimą, skaidrumą bei dažną ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį;
• Komandos formavimo bei įvairių švenčių renginius;
• Sveikus užkandžius, puikią kavą ir pozityviai nusiteikusius žmones aplink Jus;
• Modernų atvirų erdvių biurą Vilniuje;
• Daug kitų privalumų ir galimybių, kurias galime aptarti prie kavos atrankos metu.

Vyresnysis buhalteris (-ė)
Vilnius
€ 2400 – 3100
Galioja iki: 2022.12.24
Apskaitininkas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2300
Galioja iki: 2022.12.14
Apskaitininkė (-as)
Bonava Lietuva
Galioja iki: 2022.12.21
Vyriausias buhalteris (-ė)/ finansininkas (-ė)
SPARK Lietuva (Ride Share, UAB)
Vilnius
€ 3000 – 4100
Apskaitininkas
Vilnius
€ 1600 – 2400
Galioja iki: 2022.12.11
Finansininkas
Lietuvos mokslo tarybos Mokslo fondas
Vilnius
€ 2000 – 2380
Galioja iki: 2022.12.08