38
Simplika
Estée Lauder/Clinique konsultantas (-ė)
Simplika
Simplika

Simplika

Darbo pobūdis:

  • Prekinių ženklų atstovavimas – koordinavimas parduotuvėse;
  • Aktyvus bendravimas su parduotuvės klientais, aptarnavimas, konsultavimas, prekių asortimento pristatymas;
  • Prekių išdėstymas stenduose, naujų produktų pristatymas;
  • Atsiliepimų bei informacijos rinkimas iš Klientų bei jų pildymas duomenų bazėje;
  • Pardavimų ataskaitų teikimas vadovybei;
  • Dalyvavimas periodiniuose mokymuose ir seminaruose;
  • Dalyvavimas renginiuose ir įvairiose akcijose didinant prekinio ženklo žinomumą;
  • Užbrėžtų tikslų ir pardavimo planų vykdymas;
  • 8 darbo valandos 11:00-20:00, antradienis/šeštadienis.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis mažmeninėje prekyboje su kosmetikos ar prabangos prekėmis;
  • Odos priežiūros išmanymas;
  • Taisyklingos lietuvių kalbos žinios, anglų kalbos žinios;
  • Puikūs bendravimo, klientų aptarnavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti;
  • Aktyvumas, atsakingumas, savarankiškumas, sąžiningumas;
  • Orientacija į rezultatą.

Mes Jums siūlome:

  • Darbo vietą parduotuvėje „Douglas“ Vilniuje PC „Panorama“, PC „Akropolis“, PC „Ozas“;
  • Galimybę būti pirmam išbandant naujausią kosmetiką;
  • Motyvuojančius priedus, priklausančius nuo rezultatų;
  • Mokymus ir galimybę tobulėti, kelti kvalifikaciją;
  • Labai draugišką ir palaikančią tarptautinę komandą;
  • Darbo laikas nuo Antr. iki Šešt. / 11:00 – 20:00.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100

Papildoma informacija: + Mėnesinės premijos

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Simona Kaušaitė

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla – laikinasis įdarbinimas ir atranka. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partnerė – viena iš didžiausių odos ir plaukų priežiūros produktų, kosmetikos ir parfumerijos gamintojų. Šiuo metu bendrovė valdo aštuonioliką prekių ženklų. Kompanijos odos priežiūros, makiažo ir kvepalų kolekcijos yra elegantiškos, prabangios, išsiskiria kokybe ir gali patenkinti išrankiausio kliento skonį.

Įmonės tinklalapishttp://www.simplika.lt